DomůUFCJamahal Hill chce Jiřího Procházku, na kterého si věří: Viděl jsem v...

Jamahal Hill chce Jiřího Procházku, na kterého si věří: Viděl jsem v jeho soubojích určité mezery

Jamahal Hill se po vítězství nad Thiagem Santosem, v hlavním zápase turnaje UFC Vegas 59, nevzdává naděje, že by jeho příští zápas mohl být zápasem o titul.

“Sweet Dreams” Hill už několikrát hovořil o zápase se současným šampionem divize Jiřím Procházkou a ze své touhy po tomto zápase nepolevuje. Proti ovšem budou Glover Teixeira, Jan Blachowicz nebo Magomed Ankalaev, kteří také stojí v řadě na titulovou šanci v polotěžké váze a aktuálně mají lepší výchozí pozici než Hill.

“V minulosti jsme viděli, že bojovníci mohou získat titulovou šanci rychleji. Koneckonců, takhle získal titul i Jiří. Přeskočil bojovníky v žebříčku a získal pás. A podívejme se také na střední váhu, kde se Alex Pereira utká s Israelem Adesanyou. Tohle není skok? Všichni ostatní jsou předběhnuti,” prohlásil Hill.

Příklad Pereiry se mu v tomto ohledu jistě hodil, ale je třeba mít na paměti několik skutečností. Adesanya střední váhu do značné míry vyčistil. V její špičce není nikdo, koho by aktuální šampion neporazil. A souboj s Pereirou se bude velmi dobře propagovat, protože Pereira Adesanyu v kickboxu dvakrát porazil.

Co se týče Hilla, je to bezesporu velmi dobrý bojovník, který své soupeře dokáže knokautovat, ale jeho zápas se Santosem ukázal, že má ještě na čem pracovat.

Z absolutní špičky polotěžké váhy se Jamahal dosud utkal pouze s výše zmíněným Santosem. Vezměme však v úvahu to, že Thiagovi je 38 let a od operace kolena, kterou podstoupil po zápase s Jonem Jonesem, už jeho výkonnost není taková, jaká bývala. Z posledních šesti zápasů jich prohrál rovnou pět.

“Cítím, že se stylově pro zápas s Jiřím fenomenálně hodím,” pokračuje Hill. “Podle mě by to byl ideální zápas. A myslím, že by se to velmi dobře promovalo.”

Jamahal v podstatě nedělá nic špatného, ale šance, že by se hned vrhl do boje o titul, nejsou velké. S největší pravděpodobností bude muset ještě alespoň jednou zvítězit, aby se o něm dalo vážně uvažovat.

Hill si na Procházku věří

“Podle mého názoru prokázal Procházka proti Teixeirovi velkou odolnost a houževnatost. Ukázal skvělou atletiku, sílu, vytrvalost a fyzické schopnosti. Jen jsem v jeho stylu viděl několik mezer, z kterých mohu těžit. Využít věci, které dělám dobře a které by mu mohly způsobit problémy.”

“Například to, jak přijímá čisté údery. Když ho někdo čistě zasáhne, zpomalí a chvíli zůstane stát. Jenže já neútočím jen jedním úderem. Sázím jich rovnou několik za sebou. A nemyslím si, že je na to připraven,” řekl Hill sebevědomě.

Své schopnosti a slova bude moci prokázat v dalším zápase, ale jak už bylo řečeno, na titulový souboj by to zatím stačit nemělo.

Zdroj: MMA Fighting | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ