DomůBellatorBrutální knokaut létajícím kolenem a originální oslava vítězství na turnaji Bellator v...

Brutální knokaut létajícím kolenem a originální oslava vítězství na turnaji Bellator v Paříži

Během sobotního turnaje Bellator 248, který se konal v Paříži, měli diváci možnost vidět drsný knokaut létajícím kolem a následnou bláznivou oslavu vítězství v podání francouzského zápasníka Yvese Landu.

Foto: Essentially Sports

Yves Landu (16-8) poslal létajícím kolenem do bezvědomí svého soupeře Terryho Braziera (11-4) a své vítězství oslavil ještě v oktagonu velmi originálním způsobem.

Pro 34letého Francouze to byl debut v organizaci Bellator. Předtím bojoval v menších organizacích v Evropě a v Asii. Jeho zápasová bilance z posledních šesti duelů je 5-1.

Jeho soupeři se naopak nedaří. Terry Brazier si z posledních čtyř zápasů odnesl tři prohry a je patrné, že jeho kariéra má sestupnou tendenci. Vždyť před pár lety dokázal porazit Rhyse McKeeho nebo Niklase Stolzeho, což jsou v současné době bojovníci UFC. V minulosti se také stal šampionem lehké váhy BAMMA.

Zdroj: Bellator MMA | Twitter ESPN MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ