DomůUFCUFC Vegas 50: Khalil Rountree zdemoloval Karla Robersona

UFC Vegas 50: Khalil Rountree zdemoloval Karla Robersona

Khalil Rountree si bez větších problémů poradil s Karlem Robersonem, když svého soupeře ve 2. kole doslova zdemoloval.

První kolo bylo poměrně opatrné, a to z obou stran. Obou borci se jemně oťukávali. Občas se počastovali kopem nebo úderem. Vyrovnané kolo, byť bylo vidět, že tvrdší údery má Rountree.

Druhé kolo bylo úplně jiné. Hned od začátku kola se Rountree tvrdě pustil do svého soupeře a tvrdou pravačkou ho srazil na zem. Roberson se pokusil vstát, ale nepříjemný kop do těla mu jeho snahu zkomplikoval. I tak se Roberson ještě dokázal postavit, ale Rountreeho kombinace úderů jej opět poslala na zem. Bylo vidět, že toho má dost. Rozhodčí souboj ukončil.

Výsledek zápasu: Khalil Rountree porazil Karla Robersona TKO ve 2. kole, 0:25

Khalil Rountree si na své konto připsal druhé vítězství řadě. Karl Roberson naopak třikrát po sobě prohrál a nad jeho dalším působením v UFC se stahují mračna.

Zdroj: UFC | Twitter UFC_Obsessed | Twitter Martial Mind | Twitter UFC Québec

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ