Pátek, 3 února, 2023
DomůKSWZnáme datum a místo konání turnaje KSW 63 s titulovým zápasem Soldić...

Známe datum a místo konání turnaje KSW 63 s titulovým zápasem Soldić vs. Kincl

Další akce organizace KSW se uskuteční už 4. září ve Varšavě. V zápase večera uvidí fanoušci titulový zápas ve veltrové váze mezi Robertem Soldićem (18-3) a Patrikem Kinclem (24-9).

Zdroj: XFN

„Robocop“ se vrací do veltrové váhy, aby obhajoval svůj mistrovský pás. Jeho soupeřem bude jedna z největších hvězd československého MMA Patrik Kincl.

Organizace dá do prodeje malý počet vstupenek, které budou k dispozici od 10. srpna na eBilet.pl.

Roberto Soldić sedí na trůnu veltrové váhy od října 2018, kdy na turnaji KSW 45 v Londýně porazil současného bojovníka UFC Dricuse du Plessise. Chorvat je jedním z nejnebezpečnějších bojovníků v historii organizace KSW. „Robocop“ ukončil pět ze svých šesti vítězných zápasů v kleci knokautem a každý z nich se bezesporu vryl fanouškům do paměti. Šestadvacetiletý bojovník při svém debutu v KSW porazil Borise Mankowského a získal mistrovský titul. V dalších zápasech porazil již zmíněného Du Plessise, Vinicia Bohrera, Krystiana Kaszubowského, Michala Pietrzaka a Michala Materlu.

Patrik Kincl se měl se Soldićem utkat už ve svém prvním zápase v organizaci na turnaji KSW 50 v Londýně. Před turnajem se však zranil a ze zápasu tak sešlo. V kleci KSW se objevil až o rok později na KSW 57, kde knokautoval Tomasze Drwala. Dvaatřicetiletý bojovník se poté utkal s Tomaszem Romanowskim, kterého na turnaji KSW 61 ukončil ve druhém kole TKO.

Zdroj: KSW MMA


Sleduj turnaj UFC FIGHT NIGHT: Lewis vs. Spivak ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 4.2. na neděli 5.2.


Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ