DomůCZ/SK MMAPatrik Kincl se představí na červnovém turnaji KSW 61

Patrik Kincl se představí na červnovém turnaji KSW 61

Spekulace končí. Patrik Kincl zná jméno svého dalšího soupeře. Bude jím polský zápasník Tomasz Romanowski a k souboji dojde 5. června na turnaji KSW 61. Informaci ohlásila organizace KSW na svém Instagramu.

Zdroj: XFN

Patrik Kincl patří mezi legendy českého MMA. V minulosti bojoval pod křídly organizací ABC (nyní ACA) nebo XFN, kde se utkal s takovými bojovníky, jako jsou Albert Duraev nebo Karlos Vémola. Svůj debut v KSW absolvoval v prosinci loňského roku na galavečeru KSW 57, kde už v prvním kole knokautoval Tomasze Drwala.

Svoji premiéru v polské organizaci si přitom měl odbýt již dříve, protože se měl utkat už na turnaji KSW 50 s Robertem Soldicem a na turnaji KSW 53 s Michalem Materlou. Ani v jednom případě tedy k zápasu nedošlo. Nejprve to bylo kvůli Kinclově zranění, poté kvůli pandemii koronaviru. Nyní se tedy Patrik Kincl vrací do welterové váhy, kde si chce opět vyšlapat cestičku k zápasu s “Robocopem”.

Kinclovým soupeřem na turnaji KSW 61 bude Tomasz Romanowski, kterého můžeme pokládat za veterána polské MMA scény. V minulosti bojoval v organizacích Babilon a FEN. Romanowski v oktagonu neprohrál tři roky a veze se na šňůře osmi výher v řadě. V loňském roce zvítězil v polské show “Tylko jeden”, což je obdoba show The Ultimate Fighter, kterou pořádá UFC a zajistil si tak angažmá v KSW.

Romanowski ve svém prvním utkání v KSW porazil na body Iona Surdu. V minulosti se utkal s takovými zápasníky jako jsou Salim Touahri nebo Daniel Skibinski. Ale buďme upřímní, 5. června jej čeká jedna z největších sportovních výzev jeho života.

Zdroj: KSW | Instagram MMAmag.cz

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ