Patrik Kincl se představí na červnovém turnaji KSW 61

Spekulace končí. Patrik Kincl zná jméno svého dalšího soupeře. Bude jím polský zápasník Tomasz Romanowski a k souboji dojde 5. června na turnaji KSW 61. Informaci ohlásila organizace KSW na svém Instagramu.

Zdroj: XFN

Patrik Kincl patří mezi legendy českého MMA. V minulosti bojoval pod křídly organizací ABC (nyní ACA) nebo XFN, kde se utkal s takovými bojovníky, jako jsou Albert Duraev nebo Karlos Vémola. Svůj debut v KSW absolvoval v prosinci loňského roku na galavečeru KSW 57, kde už v prvním kole knokautoval Tomasze Drwala.

Svoji premiéru v polské organizaci si přitom měl odbýt již dříve, protože se měl utkat už na turnaji KSW 50 s Robertem Soldicem a na turnaji KSW 53 s Michalem Materlou. Ani v jednom případě tedy k zápasu nedošlo. Nejprve to bylo kvůli Kinclově zranění, poté kvůli pandemii koronaviru. Nyní se tedy Patrik Kincl vrací do welterové váhy, kde si chce opět vyšlapat cestičku k zápasu s “Robocopem”.

Kinclovým soupeřem na turnaji KSW 61 bude Tomasz Romanowski, kterého můžeme pokládat za veterána polské MMA scény. V minulosti bojoval v organizacích BabilonFEN. Romanowski v oktagonu neprohrál tři roky a veze se na šňůře osmi výher v řadě. V loňském roce zvítězil v polské show “Tylko jeden”, což je obdoba show The Ultimate Fighter, kterou pořádá UFC a zajistil si tak angažmá v KSW.

Romanowski ve svém prvním utkání v KSW porazil na body Iona Surdu. V minulosti se utkal s takovými zápasníky jako jsou Salim Touahri nebo Daniel Skibinski. Ale buďme upřímní, 5. června jej čeká jedna z největších sportovních výzev jeho života.

Zdroj: KSW | Instagram MMAmag.cz

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAKSWZahraniční MMA