DomůUFCPotvrzeno: Turnaj UFC 249 se neuskuteční v New Yorku

Potvrzeno: Turnaj UFC 249 se neuskuteční v New Yorku

Turnaj UFC 249: Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson se neuskuteční v Barclays Center v New Yorku, jak bylo plánováno.

Embed from Getty Images

Z důvodu pandemie koronaviru je organizace UFC nucena nalézt jinou lokaci, kde bude moci turnaj uspořádat. Spekulace, které několik dní obíhaly svět MMA se staly skutečností. Státní komise v New Yorku vydala prohlášení:

“S ohledem na okolnosti a pokyny, které vydalo Centrum kontroly chorob a Stát New York, Státní komise informuje, že se turnaj UFC 249 nemůže uskutečnit v New Yorku.”

Zápasem večera turnaje UFC 249 má být již dlouhá léta očekávaný souboj o mistrovský pás lehké váhy mezi Khabibem Nurmagomedovem a Tony Fergusonem. Jedná se už o pátý pokus o uspořádání tohoto zápasu.

Dana White, šéf UFC, stále ubezpečuje fanoušky, že se turnaj uskuteční v původně plánovaném termínu. UFC však musí najít vhodné místo, kde bude moci turnaj uspořádat. Jedním z možných míst, o kterém se spekuluje, jsou Spojené arabské emiráty, a konkrétně Abú Dhabí.

Zdroj: UFC, MMA Weekly

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ