Justin Gaethje, jeho manažer Ali Abdelaziz i Khabib Nurmagomedov reagují na provokace Conora McGregora

Conor McGregor se rozhodl, že naštve hodně lidí a na Twitteru umístil několik hodně tvrdých postů. A v jednom z nich vyzval k souboji Justina Gaethjeho.

Embed from Getty Images

Justin Gaethje, na turnaji UFC 249, poměrně přesvědčivě porazil Tonyho Fergusona. Ačkoli “Highlight” nebyl favoritem tohoto souboje, zdemoloval Fergusona a připravil mu tak první porážku od roku 2012.

Ne každý byl však jeho výkonem potěšen. Conor McGregor, který je rád v centru všeho dění, se prostřednictvím Twitteru ostře pustil nejen do Justina Gaethjeho, ale také do Khabiba Nurmagomedova.

McGregor ve finále vyzval Gaethjeho k souboji a napsal, že si z jeho zubů udělá náhrdelník a zkrotí ho.

Jak na svých sociálních sítích informoval Brett Okamoto z ESPN, Ali Abdelaziz, manažer Justina Gaethjeho, nelenil a ihned se rozhodl danou situaci okomentovat.

“Manažer Justina Gaethjeho, Ali Abdelaziz komentuje výzvu Conora McGregora vůči Justinu Gaethjemu: Conor měl šanci, ale vybral si Cowboye (v lednu). Vybral si lehčí zápas. Dva králové divize, čili Khabib a Justin se utkají spolu. Conor může být jen v co-main eventu.”

Justin Gaethje se v reakci na provokace ze strany Conora McGregora rozhodl nepoužívat slova a na svých sociálních sítích umístil tuto grafiku:

https://twitter.com/Justin_Gaethje/status/1259943452155850752

A reakci Khabiba Nurmagomedova není potřeba ani komentovat:

Zdroj: Twitter Brett Okamoto | Twitter Justin Gaethje | Twitter Khabib Nurmagomedov

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA