DomůUFCJustin Gaethje, jeho manažer Ali Abdelaziz i Khabib Nurmagomedov reagují na provokace...

Justin Gaethje, jeho manažer Ali Abdelaziz i Khabib Nurmagomedov reagují na provokace Conora McGregora

Conor McGregor se rozhodl, že naštve hodně lidí a na Twitteru umístil několik hodně tvrdých postů. A v jednom z nich vyzval k souboji Justina Gaethjeho.

Embed from Getty Images

Justin Gaethje, na turnaji UFC 249, poměrně přesvědčivě porazil Tonyho Fergusona. Ačkoli “Highlight” nebyl favoritem tohoto souboje, zdemoloval Fergusona a připravil mu tak první porážku od roku 2012.

Ne každý byl však jeho výkonem potěšen. Conor McGregor, který je rád v centru všeho dění, se prostřednictvím Twitteru ostře pustil nejen do Justina Gaethjeho, ale také do Khabiba Nurmagomedova.

McGregor ve finále vyzval Gaethjeho k souboji a napsal, že si z jeho zubů udělá náhrdelník a zkrotí ho.

Jak na svých sociálních sítích informoval Brett Okamoto z ESPN, Ali Abdelaziz, manažer Justina Gaethjeho, nelenil a ihned se rozhodl danou situaci okomentovat.

“Manažer Justina Gaethjeho, Ali Abdelaziz komentuje výzvu Conora McGregora vůči Justinu Gaethjemu: Conor měl šanci, ale vybral si Cowboye (v lednu). Vybral si lehčí zápas. Dva králové divize, čili Khabib a Justin se utkají spolu. Conor může být jen v co-main eventu.”

Justin Gaethje se v reakci na provokace ze strany Conora McGregora rozhodl nepoužívat slova a na svých sociálních sítích umístil tuto grafiku:

A reakci Khabiba Nurmagomedova není potřeba ani komentovat:

Zdroj: Twitter Brett Okamoto | Twitter Justin Gaethje | Twitter Khabib Nurmagomedov

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ