Manažer Ali Abdelaziz: Islam Makhachev je lepší verzí Khabiba Nurmagomedova

Manažer Ali Abdelaziz je přesvědčený o tom, že Islam Makhachev je lepší verzí bývalého šampiona UFC v lehké váze Khabiba Nurmagomedova.

Zdroj: UFC

Islam Makhachev (20-1) bude mít další zápas 30. října na galavečeru UFC 267, kde se utká s Danem Hookerem (21-10). Rus se v současné době může pochlubit působivou sérií osmi vítězství v řadě a není divu, že je často přirovnáván k Khabibu Nurmagomedovovi.

V rozhovoru pro portál TMZ Sports Ali Abdelaziz pochválil Makhacheva, který podle něj na turnaji UFC 267 s přehledem Hookera porazí. Abdelaziz nejenže věří, že Makhachev má všechny předpoklady stát se šampionem, ale je navíc přesvědčený, že může být dokonce lepší než Khabib Nurmagomedov, což je samozřejmě obrovská pocta.

„Myslím, že se stane jedním z nejlepších bojovníků vůbec. Myslím, že bude lepší verzí Khabiba. Opravdu věřím, že to tak bude. Teď jím ještě není, ale může se jím stát a myslím, že v budoucnu určitě bude mistrem světa.“

Pokud Makhachev na turnaji UFC 267 Hookera porazí, bude velmi blízko titulovému zápasu v lehké váze.

Ali Abdelaziz je manažer, zakladatel a prezident společnosti Dominance MMA Management, která zastupuje například Islama Makhacheva, Khabiba Nurmagomedova, Justina Gaethjeho, Kamaru Usmana, Henryho Cejuda a další elitní bojovníky.

Zdroj: TMZ Sports

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ