DomůUFCRobert Whittaker, bývalý šampion UFC: Jiří Procházka najde způsob, jak Pereiru porazit

Robert Whittaker, bývalý šampion UFC: Jiří Procházka najde způsob, jak Pereiru porazit

Bývalý šampion UFC ve střední váze Robert Whittaker se vyjádřil k nadcházejícímu zápasu o titul v polotěžké váze mezi Jiřím Procházkou a Alexem Pereirou.

Procházka a Pereira se spolu utkají už tento víkend 11. listopadu v Madison Square Garden v hlavním zápase turnaje UFC 295.

>>Sledovat celý turnaj ZDARMA můžete také ZDE.<<

Robert Whittaker se k tomuto netrpělivě očekávanému zápasu vyjádřil v jednom z dílů podcastu MMArcade. “The Reaper” sice uznává, že Pereira je jedním z nejlepších postojářů v UFC, Jiří Procházka však v zápasech neustále prokazuje svou vůli a touhu po vítězství. A to za jakéhokoli stavu. Právě proto mu věří o něco více.

“Jiří má neuvěřitelnou schopnost najít si v těchto zápasech cestu vítězství. V těchto těžších zápasech to vypadá, že bude tahat za kratší konec, ale stejně najde způsob, jak vyhrát. Jiří má takový neortodoxní přístup a vidí smrtící údery, po kterých instinktivně jde. Jsem ale velmi zvědavý, jak tento zápas nakonec dopadne,” řekl Whittaker.

A určitě není sám. Na průběh a výsledek tohoto souboje netrpělivě čekají miliony diváků po celém světě. A my doufáme, že si Jirka vezme to, co mu patří. Tedy pás šampiona UFC.

Zdroj: MMA Fanatik | Podcast MMArcade

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ