DomůUFCJon Jones řekl s jakým soupeřem by se chtěl utkat, pokud získá...

Jon Jones řekl s jakým soupeřem by se chtěl utkat, pokud získá pás UFC v těžké váze

Jon Jones naznačil, s kým by se chtěl utkat v okamžiku, kdy získá pás těžké váhy. Bývalý šampion polotěžké váhy by se, při své první obhajobě, rád utkal se Stipe Miocicem.

Jon Jones se v současné době připravuje na titulový zápas v těžké váze. Na turnaji UFC 285, který se koná 4. března v Las Vegas, se bývalý šampion polotěžké váhy utká s Cirylem Ganem. Souboj s Francouzem bude vrcholem galavečera.

Donedávna byl šampionem americké organizace Francis Ngannou, ale ten se s vedením organizace nemohl dohodnout na finančních záležitostech a řady bojovníků UFC opustil.

Jones se netají tím, že hodlá budovat svůj odkaz a chce se měřit s uznávanými bojovníky. V konverzaci s Kanpai Pandas na Twitteru prozradil, že jeho vysněným soupeřem je Stipe Miocic. V případě vítězství nad Ganem vidí právě jeho jako vyzyvatele pro svou první obhajobu mistrovského pásu.

“Mám zálusk na Stipeho Miocice. Myslím, že to pro mě znamená nejvíc. Je tady hodně lidí, ale pro mě osobně a můj odkaz má největší význam porazit nejlepší těžkou váhu všech dob. Doufám, že ze zápasu s Ganem vyjdu bez vážnějších zranění, abych se mohl vrátit co nejdříve. Mým cílem je vybojovat 2-3 zápasy v závislosti na tom, jak to půjde.”

Ve svém posledním zápase Jones (MMA 26-1, 1 NC) porazil Dominicka Reyese jednomyslným rozhodnutím rozhodčích. Došlo k tomu na UFC 247 v únoru 2020 a byla to jeho jedenáctá úspěšná obhajoba mistrovského pásu v polotěžké váze. Samotný verdikt vyvolal kontroverzi, protože mnozí se domnívali, že zápas vyhrál Reyes. Jones v srpnu 2020 pás uvolnil a začal se připravovat na svůj debut v těžké váze.

Zdroj: Twitter Kandai Pandas

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ