DomůUFCJoe Rogan: Propustil bych všechny rozhodčí

Joe Rogan: Propustil bych všechny rozhodčí

Po turnaji UFC 245 opět vzplály emoce, týkající se práce sudích. Jeden z významných komentátorů UFC Joe Rogan přemýšlí nad tím, jestli není čas na poměrně drastickou změnu, týkající se právě rozhodčích.

Embed from Getty Images

Rogan ve svém podcastu přivítal Maxe Hollowaye a hovořili o práci sudích a principech bodování. Komentátor připomněl, že bodování vychází z principu bodování v boxu, ale plně odpovídá požadavkům MMA.

Podle Rogana není problém v principu bodování nebo v pravidlech. Tvrdí, že rozhodčí, kteří nikdy v oktagonu nezápasili, nikdy nebudou schopni poctivě a pravdivě posoudit zápas tak, aby se jeho průběh spravedlivě odrazil v jejich hodnocení. A právě tady podle něj vzniklo ono známé a pravdivé: “Nikdy nenechávej výsledek v rukách rozhodčích.”

Na závěr Joe navrhl i řešení, a to vcelku důrazně:

Víte co by měli udělat? Měli by je všechny vyhodit a najmout místo nich bývalé fightery. Když se na ně teď díváte, vidíte na nich, že vůbec nemají ponětí o tom, co se v kleci děje. Jen letmě vnímají průběh. A to je na této úrovni zcela nepřijatelné.

Není to poprvé, kdy se snesla velká kritika na práci rozhodčích. Nejednou je poměrně hlasitě kritizoval i šéf UFC Dana White.

Zdroj: Youtube Podcast Joe Rogan

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ