DomůUFCDana White: Zápas Zhang vs. Jedrzejczyk bude parádní bitva

Dana White: Zápas Zhang vs. Jedrzejczyk bude parádní bitva

Všechno poukazuje na to, že Weili Zhang (20-1) se ve své první obhajobě mistrovského pásu kategorie strawweight organizace UFC utká s Joannou Jedrzejczyk (16-3). Naznačil to i prezident UFC Dana White.

Embed from Getty Images

Joanna opakovaně vyzývala Zhang. Ta o této možnosti nechtěla prakticky ani slyšet s tím, že když byla šampionkou Jedrzejczyk a ona s ní chtěla bojovat, tak ji Polka stále odmítala. Mezi oběmi bojovnicemi následně proběhl nějaký trash talk. A v současnosti je k zápasu svolná i Zhang.

https://www.instagram.com/p/B5B7xaplocO/?utm_source=ig_web_copy_link

Vypadá to, že k zápasu tedy nakonec skutečně dojde. A není se vlastně čemu divit. Zhang bude souhlasit s tím, co se bude hodit především UFC. A souboj s bývalou šampionkou Jedrzejczyk, která je za oceánem tolik populární, je přesně to, co si UFC přeje.

Zdroj: Instagram Dana White

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ