DomůUFCJan Blachowicz reaguje na Cormierova slova: Pojď se mnou do oktagonu, tam...

Jan Blachowicz reaguje na Cormierova slova: Pojď se mnou do oktagonu, tam tě naučím respektu

Nový šampion polotěžké váhy UFC se rozhodl odpovědět na provokativní komentáře bývalého šampiona Daniela Cormiera. Ten se bere do úst polského zápasníka poměrně často a jemu teď zřejmě došla trpělivost.

Embed from Getty Images

Daniel Cormier, po svém posledním zápase, kdy prohrál se Stipe Miocicem, ohlásil odchod do sportovního důchodu. Občas se objeví jako komentátor na turnajích UFC, případně prezentuje svoje názory v podcastu s novinářem Arielem Helwanim.

Tam také, po titulovém souboji Blachowicze s Reyesem, hovořil o tom, že jej vítězství Poláka zaskočilo. Navíc řekl, že ví jak na něj a že to může bez problémů ukázat v kleci.

Nebylo to poprvé, kdy Cormier nemluvil o Blachowiczovi hezky. Už minulosti se mu vysmíval nebo snižoval jeho bojové schopnosti.

Polský zápasník je však znám svou velkou trpělivostí a tím, že téměř nikdy nereaguje na posměšky svých zápasnických kolegů. Do této chvíle vedl živější diskusi pouze s Jonem Jonesem.

I nyní se Blachowicz dlouho držel. Pak však Cormier řekl, že nejlepší polotěžkou vahou současnosti je Israel Adesanya a “Těšínskému princi” došla trpělivost.

Cormier v rozhovoru s Helwanim:

“Víš co? Izzy je teď nejlepší polotěžká váha na světě!”

“Poradí si s každým. Po tom, co jsem viděl, říkám, že Adesanya je nejlepším zápasníkem polotěžké váhy na světě.”

Reakce Janka na Twitteru:

“Hej DC, jestli máš tolik řečí na mou osobu, tak zvedni svůj tlustý zadek z gauče a pojď se mnou do oktagonu. Naučím tě troše respektu.”

Zdroj: Twitter Jan Blachowicz | MMA Scene

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ