Jan Blachowicz reaguje na Cormierova slova: Pojď se mnou do oktagonu, tam tě naučím respektu

Nový šampion polotěžké váhy UFC se rozhodl odpovědět na provokativní komentáře bývalého šampiona Daniela Cormiera. Ten se bere do úst polského zápasníka poměrně často a jemu teď zřejmě došla trpělivost.

Embed from Getty Images

Daniel Cormier, po svém posledním zápase, kdy prohrál se Stipe Miocicem, ohlásil odchod do sportovního důchodu. Občas se objeví jako komentátor na turnajích UFC, případně prezentuje svoje názory v podcastu s novinářem Arielem Helwanim.

Tam také, po titulovém souboji Blachowicze s Reyesem, hovořil o tom, že jej vítězství Poláka zaskočilo. Navíc řekl, že ví jak na něj a že to může bez problémů ukázat v kleci.

Nebylo to poprvé, kdy Cormier nemluvil o Blachowiczovi hezky. Už minulosti se mu vysmíval nebo snižoval jeho bojové schopnosti.

Polský zápasník je však znám svou velkou trpělivostí a tím, že téměř nikdy nereaguje na posměšky svých zápasnických kolegů. Do této chvíle vedl živější diskusi pouze s Jonem Jonesem.

I nyní se Blachowicz dlouho držel. Pak však Cormier řekl, že nejlepší polotěžkou vahou současnosti je Israel Adesanya“Těšínskému princi” došla trpělivost.

Cormier v rozhovoru s Helwanim:

“Víš co? Izzy je teď nejlepší polotěžká váha na světě!”

“Poradí si s každým. Po tom, co jsem viděl, říkám, že Adesanya je nejlepším zápasníkem polotěžké váhy na světě.”

Reakce Janka na Twitteru:

“Hej DC, jestli máš tolik řečí na mou osobu, tak zvedni svůj tlustý zadek z gauče a pojď se mnou do oktagonu. Naučím tě troše respektu.”

Zdroj: Twitter Jan Blachowicz | MMA Scene

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA