DomůCZ/SK MMARFA? David Kozma říká, že nemá důvod opustit OKTAGON

RFA? David Kozma říká, že nemá důvod opustit OKTAGON

Dlouholetý šampion veltrové váhy organizace OKTAGON MMA, kterým je David Růžový Panter Kozma, tento rok zvládl rovnou dva neskutečné zápasy. Nejprve v květnu v pětikolové válce přemohl Apolla a později, na nedávném turnaji OKTAGON 29, i Bojana Veličkoviče.

Právem tak fanoušci Kozmu označují králem OKTAGONU. Nyní ve svém prvním videu na Youtube kanále odpovídal na otázky fanoušků.

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

„Myslím si, že na české scéně asi není zápasník, kterému by to nenabídli. Taky za mnou přišli. Nabízeli mi to, ale já mám v OKTAGONU super podmínky. Mám s nimi dobré vztahy. Jsem šampion, takže zatím nemám důvod přestupovat,“ odpověděl David Kozma na dotaz, zda patří mezi zápasníky, kteří dostali nabídku od nově vzniklé organizace Real Fight Arena. Ta již stihla přetáhnout například jeho týmového kolegu, kterým je Leo Brichta.

„S Pirátem jsem od našeho zápasu nespároval. S Kinclem spáruju. Myslím si, že Kincl Piráta přejede. Hodí ho na zem a tam na něm bude tancovat a nenechá ho vstát. Bude ho tam mlátit a ukončí ho před limitem,“ vyjádřil „Růžový Panter“ svůj názor na titulový zápas o pás střední váhy, který je naplánován na 26. února do pražské O2 areny.

Celé video Davida Kozmy zde:

Sleduj turnaj UFC 270: Ngannou vs. Gane ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! Tentokrát nás čeká parádní turnaj, na kterém se bude bojovat hned o dva mistrovské pásy. V hlavním zápase turnaje si to o pás těžké váhy rozdá Francis Ngannou a Ciryl Gane. Ve druhém zápase večera uvidíme završení trilogie a zároveň titulový souboj mezi Brandonem Morenem a Deiveisonem Figueiredem. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 22.1. na neděli 23.1.

Zdroj: Youtube David Kozma

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ