DomůUFCIsrael Adesanya o Jonu Jonesovi: Kašlu na to, jestli jeho matka žije...

Israel Adesanya o Jonu Jonesovi: Kašlu na to, jestli jeho matka žije nebo ne, neměl mluvit o mém otci

Vzájemné potyčky na sociálních sítích mezi šampionem střední váhy UFC Israelem Adesanyou a Jonem Jonesem už zašly příliš daleko. Oba bojovníci totiž zatáhli do svého trash talku rodinu toho druhého.

Embed from Getty Images

O potenciálním zápase mezi Adesanyou a Jonesem se hovoří už delší dobu. A oba bojovníci se také už dlouho navzájem popichují na sociálních sítích. Teď se však jejich trash talk přenesl do osobní roviny poté, kdy se Adesanya i Jones nevybíravě vyjádřili o rodině toho druhého.

Jon Jones se Adesanyi zeptal, jestli to byl jeho otec, kdo mu poradil, aby se s ním utkal a jestli si myslí, že to je dobrá volba. Na to “Izzy” odpověděl, že “Bonesova” matka by byla rozčarována svým synem a tím, kým se stal. Problém je však v tom, že Jonova matka už nežije.

V rozhovoru pro MMA Fighting se Israel Adesanya k problému s Jonesem vyjádřil:

“Mluvil o mém otci a já o jeho mrtvé matce. Lidé mi píší, že jsem to neměl dělat, že to je smutné a že to už je za hranou. Ale já kašlu na to, jestli jeho matka žije nebo ne. Nemluv o mém otci, o mé rodině. Jestli to uděláš, nebudu váhat a zase si vezmu do pusy tvé blízké.”

“Zbytečně do toho vtáhl mého otce. Neřekl jsem nic špatného o jeho matce. Určitě to byla skvělá žena. Každopádně je vidět, že se o něj někdo staral, protože jinak by mimo klec nepřežil. Nikdy jsem nic zlého o jeho matce neřekl. Nebudu o ní mluvit, jestli on nebude mluvit o mém otci.”

“Řekni ještě jednou něco o mé rodině a já si pak nebudu brát servítky. A nebudu se držet. Budeme si moci nadávat a urážet se, jak jen budeš chtít. Jon je i*iot. Já sám nejsem dokonalý, ale když něco udělám špatně, snažím se to, na rozdíl od něj, napravit. On se nikdy nepoučí z vlastních chyb.”

Na konci rozhovoru pak Adesanya řekl, že nevidí žádný problém v pokračování mediální války s Jonesem. Avšak pod jednou podmínkou. Nebudou se do toho zatahovat lidé okolo.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ