Conor McGregor odhalil, jak vidí svůj návrat do oktagonu a kolik mu zbývá zápasů ve smlouvě s UFC

Conor McGregor prozradil, kdy se plánuje vrátit do oktagonu UFC a potvrdil, kolik zápasů má s touto organizací aktuálně ještě nasmlouvaných.

Zdroj: Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Conor McGregor je neustále aktivní na sociálních sítích, kde své fanoušky přesvědčuje, že se v roce 2022 vrátí do oktagonu největší světové organizace MMA. Ir se nechystá na žádné snadné zápasy a věří, že bude schopen konkurovat špičce různých váhových divizí UFC. „The Notorious“ v sérii otázek a odpovědí na svém profilu na Twitteru potvrdil, kdy se plánuje vrátit ke sparingům, zápasům a kolik zápasů mu zbývá do konce stávající smlouvy s UFC.

„Zbývají mi ještě dva zápasy ze stávající smlouvy s UFC. V UFC bych chtěl zůstat do konce života. Já jsem UFC! Uvidíme.“

„Jakmile budu moci spárovat, budu se chtít vrátit do oktagonu. Sparingy v MMA začnu v dubnu 2022. Úplně v pohodě! Pak už bude návrat blízko. Ale musím být trpělivý. Překonám to!“

Třiatřicetiletý McGregor (22-6 MMA) je bývalým dvojnásobným šampionem organizace UFC. Ve svém posledním zápase musel opět uznat převahu Dustina Poiriera, když s ním letos v červenci na UFC 264 podruhé v kariéře prohrál. Porážka s Poirierem byla jeho třetí prohrou z posledních čtyř zápasů. Od října 2018, kdy na UFC 229 prohrál s Khabibem Nurmagomedovem, vyhrál pouze nad Donaldem Cerronem. Nedávno ho vyzval k zápasu bývalý vyzyvatel o titul v lehké váze Michael Chandler.

Zdroj: Twitter Conor McGregor

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ