DomůBellatorRafael Lovato Jr. se vzdal mistrovského pásu organizace BELLATOR MMA, kvůli zdravotním...

Rafael Lovato Jr. se vzdal mistrovského pásu organizace BELLATOR MMA, kvůli zdravotním problémům

Ve střední váze organizace BELLATOR MMA zavládlo bezvládí. Rafael Lovato Jr. se kvůli zdravotním problémům vzdal svého mistrovského pásu.

Rafael Lovato Jr. (10-0) už není šampionem střední váhy organizace BELLATOR MMA. Americký zápasník se vzdal pásu, kvůli přetrvávajícím vážným zdravotním problémům.

Rafael Lovato Jr. před několika dny v podcastu Joe Rogana prozradil, že má na mozku kavernózní hemangiomy – tj. cévní nádory, které mohou krvácet, což vede k vážným zdravotním komplikacím, v nejhorším případě dokonce k smrti.

“Moje cesta k mistrovskému titulu střední váhy v BELLATORU, spolu s mým týmem a mou rodinou, byla něčím výjimečným a navždy si ji budu pamatovat.”

– řekl Lovato Jr. v prohlášení.

“Snil jsme o tom, že budu ve své váze vládnout dlouho, ale někdy s vámi má osud jiný plán. BELLATOR mě v této chvíli hodně podpořil. V takové situaci, která se v našem sportu ještě nestala, vím, že nemohu střední váhu nějakým způsobem omezovat a blokovat mistrovský pás tím, že nemůžu bojovat. Přeju všem hodně štěstí v cestě za pásem šampiona. Budu bojovat o návrat, jak jen to bude možné. Ale pokud to nepůjde, i tak povedu skvělý život a doufám, že budu moci spolupracovat s organizací BELLATOR MMA v nějaké jiné rovině.”

Organizace BELLATOR MMA by v nejbližších dnech měla ohlásit plány, které se budou týkat potenciálních zápasů o titul ve střední váze.

Bývalý šampion Gegard Mousasi už před několika dny oznámil, že je připravený se o uvolněný pás utkat s šampionem weltrové váhy Diegem Limou nebo Johnem Slaterem, který se může pochlubit v Bellatoru bilancí 7-1. Do hry o titul se může dostat také Rus Anatoly Tokov, který pod hlavičkou organizace BELLATOR MMA vyhrál všech pět zápasů, do kterých nastoupil.

Zdroj:  Bellator.com | Youtube Joe Rogan


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ