DomůBellatorRafael Lovato, šampion BELLATORU přerušil kariéru kvůli zdravotním problémům

Rafael Lovato, šampion BELLATORU přerušil kariéru kvůli zdravotním problémům

Rafael Lovato, neporažený šampion organizace BELLATOR ve střední váze, přerušil svoji kariéru kvůli zdravotním problémům.

Zápasník se podrobil lékařským testům a skeny mozku prokázaly existenci nádorů o velikosti popcornu. Bohužel eventuální růst nádorů a zvýšení tlaku na mozek může vést k vzniku vnitřního krvácení, případně mrtvice, což může vést až ke smrti.

“Chci být zdravý. Nezáleží, jestli ještě někdy budu v kleci bojovat nebo ne. Zároveň nechci nijak omezovat ostatní bojovníky a bránit jim v šanci získat mistrovský titul v mé váze. Udělám všechno pro to, abych se mohl vrátit, ale teď musím přerušit kariéru. Odborníci v USA důkladně přezkoumali můj zdravotní stav a řekli, že souhlas lékařů se startem na turnaji v Londýně v loňském roce, kde jsem se utkal s Mousasim, byl chybou.

Zdroj:  Bellator.com | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ