DomůBellatorŠéf BELLATORU Scott Coker věří, že jeho organizace má lepší šampiony než...

Šéf BELLATORU Scott Coker věří, že jeho organizace má lepší šampiony než UFC

Scott Coker tvrdí, že šampioni organizace BELLATOR, kterou vede, jsou z velké části lepší než držitelé pásů organizace UFC.

Nelze popřít, že se sportovní úroveň organizace BELLATOR v poslední době výrazně zvýšila. Kdysi se fanoušci druhé největší MMA organizaci na světě posmívali, že zaměstnává mnoho bojovníků, kteří jsou staří a daleko za svým výkonnostním zenitem. Časy se však změnily.

Americký promotér dokonce tvrdí, že mnozí šampioni jeho organizace jsou lepší než šampioni UFC. Uvedl dokonce konkrétní příklady.

“Když se podíváte na polotěžkou váhu, myslím, že v ní máme nejlepšího bojovníka na světě. Ve střední váze máme nejlepšího bojovníka na světě. Ve velterové váze máme nejlepšího bojovníka na světě. Můžeme se měřit s kýmkoli z UFC, s jakýmkoli jejich šampionem, dokonce i v nižších kategoriích, myslím v pérové a lehké váze. Udělejme turnaj mezi organizacemi a pak ten, kdo vyhraje tento turnaj, pro mě bude tím nejlepším bojovníkem na světě. Tak to vidím já.”

Šampionem polotěžké váhy BELLATORU je v současné době Vadim Nemkov, který v minulosti prohrál s Jiřím Procházkou. Těžko tedy říci, zda má Coker v tomto případě pravdu.

Je však možné, že má pravdu, když považuje neporaženého bojovníka střední váhy Johnnyho Eblena za lepšího zápasníka, než je Alex Pereira nebo Yaroslava Amosova, s bilancí 27-0, za lepšího bojovníka, než jakým je Leon Edwards.

Jedno je jisté. Dokud nedojde ke konfrontaci šampionů BELLATORU s šampiony UFC v přímých soubojích, budou to vždy jen čiré spekulace. A v současné době je všeobecně známo, že šance na takové konfrontace jsou nemožné. Tedy prozatím.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ