DomůBellatorŠéf BELLATORU Scott Coker věří, že jeho organizace má lepší šampiony než...

Šéf BELLATORU Scott Coker věří, že jeho organizace má lepší šampiony než UFC

Scott Coker tvrdí, že šampioni organizace BELLATOR, kterou vede, jsou z velké části lepší než držitelé pásů organizace UFC.

Nelze popřít, že se sportovní úroveň organizace BELLATOR v poslední době výrazně zvýšila. Kdysi se fanoušci druhé největší MMA organizaci na světě posmívali, že zaměstnává mnoho bojovníků, kteří jsou staří a daleko za svým výkonnostním zenitem. Časy se však změnily.

Americký promotér dokonce tvrdí, že mnozí šampioni jeho organizace jsou lepší než šampioni UFC. Uvedl dokonce konkrétní příklady.

“Když se podíváte na polotěžkou váhu, myslím, že v ní máme nejlepšího bojovníka na světě. Ve střední váze máme nejlepšího bojovníka na světě. Ve velterové váze máme nejlepšího bojovníka na světě. Můžeme se měřit s kýmkoli z UFC, s jakýmkoli jejich šampionem, dokonce i v nižších kategoriích, myslím v pérové a lehké váze. Udělejme turnaj mezi organizacemi a pak ten, kdo vyhraje tento turnaj, pro mě bude tím nejlepším bojovníkem na světě. Tak to vidím já.”

Šampionem polotěžké váhy BELLATORU je v současné době Vadim Nemkov, který v minulosti prohrál s Jiřím Procházkou. Těžko tedy říci, zda má Coker v tomto případě pravdu.

Je však možné, že má pravdu, když považuje neporaženého bojovníka střední váhy Johnnyho Eblena za lepšího zápasníka, než je Alex Pereira nebo Yaroslava Amosova, s bilancí 27-0, za lepšího bojovníka, než jakým je Leon Edwards.

Jedno je jisté. Dokud nedojde ke konfrontaci šampionů BELLATORU s šampiony UFC v přímých soubojích, budou to vždy jen čiré spekulace. A v současné době je všeobecně známo, že šance na takové konfrontace jsou nemožné. Tedy prozatím.

Zdroj: BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ