DomůBellatorŠéf organizace BELLATOR MMA: Vítěz našeho turnaje Grand Prix bude nejlepší polotěžkou...

Šéf organizace BELLATOR MMA: Vítěz našeho turnaje Grand Prix bude nejlepší polotěžkou vahou na světě

Prezident organizace BELLATOR MMA Scott Coker je přesvědčen, že vítěz turnaje Grand Prix v polotěžké váze určí nejlepšího bojovníka MMA v divizi do 93 kg na světě.

Zdroj: BELLATOR MMA

Letošního turnaje Grand Prix organizace BELLATOR MMA v polotěžké váze se zúčastnili bojovníci jako Vadim Nemkov, Corey Anderson, Ryan Bader, Phil Davis, Lyoto Machida nebo Anthony Johnson. Ve finále se utká šampion divize Nemkov s bývalým bojovníkem UFC Coreym Andersonem.

Scott Coker na svém profilu na Twitteru uvedl, že vítěz tohoto turnaje se stane nejlepší polotěžkou váhou na světě. Jak je vidět, Anderson nebo Nemkov budou podle něj lepšími bojovníky než například Jan Blachowicz, Glover Teixeira nebo Jiří Procházka, kteří působí v UFC.

“Vítěz finále tohoto turnaje je nejlepší polotěžkou váhou planety – tečka.”

Coker si zřejmě velmi váží schopností Coreyho Andersona a Vadima Nemkova. Otázka zní, jestli je trochu nepřeceňuje. Připomeňme, že Anderson se v minulosti utkal se současným šampionem UFC polotěžké váhy Janem Blachowiczem, kterého jej brutálně knokautoval. Po prohře s Polákem měl Anderson vážné zdravotní problémy. Stejně tak prohrál Vadim Nemkov s naším Jiřím Procházkou.

Zatím není známo, kdy se finálové utkání turnaje mezi Andersonem a Nemkovem uskuteční. Podle předběžných informací by k němu mělo dojít na začátku roku 2022.

Zdroj: Twitter Scott Coker

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ