Šéf organizace BELLATOR MMA: Vítěz našeho turnaje Grand Prix bude nejlepší polotěžkou vahou na světě

Prezident organizace BELLATOR MMA Scott Coker je přesvědčen, že vítěz turnaje Grand Prix v polotěžké váze určí nejlepšího bojovníka MMA v divizi do 93 kg na světě.

Zdroj: BELLATOR MMA

Letošního turnaje Grand Prix organizace BELLATOR MMA v polotěžké váze se zúčastnili bojovníci jako Vadim Nemkov, Corey Anderson, Ryan Bader, Phil Davis, Lyoto Machida nebo Anthony Johnson. Ve finále se utká šampion divize Nemkov s bývalým bojovníkem UFC Coreym Andersonem.

Scott Coker na svém profilu na Twitteru uvedl, že vítěz tohoto turnaje se stane nejlepší polotěžkou váhou na světě. Jak je vidět, Anderson nebo Nemkov budou podle něj lepšími bojovníky než například Jan Blachowicz, Glover Teixeira nebo Jiří Procházka, kteří působí v UFC.

„Vítěz finále tohoto turnaje je nejlepší polotěžkou váhou planety – tečka.“

Coker si zřejmě velmi váží schopností Coreyho Andersona a Vadima Nemkova. Otázka zní, jestli je trochu nepřeceňuje. Připomeňme, že Anderson se v minulosti utkal se současným šampionem UFC polotěžké váhy Janem Blachowiczem, kterého jej brutálně knokautoval. Po prohře s Polákem měl Anderson vážné zdravotní problémy. Stejně tak prohrál Vadim Nemkov s naším Jiřím Procházkou.

Zatím není známo, kdy se finálové utkání turnaje mezi Andersonem a Nemkovem uskuteční. Podle předběžných informací by k němu mělo dojít na začátku roku 2022.

Zdroj: Twitter Scott Coker

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
BellatorZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ