DomůCZ/SK MMAVrátí se Michal Martínek zpět do OKTAGONU?

Vrátí se Michal Martínek zpět do OKTAGONU?

Michal Martínek se v roce 2018 stal úplně prvním šampionem organizace OKTAGON MMA. Tenkrát zde ještě působila XFN, ve které zápasila většina domácí špičky, a proto lidé Martínka později odepisovali. V listopadu 2019 však překonal všechna očekávání, když ukončil Viktora Peštu v prvním kole via TKO.

Od té doby se už na domácí scéně neukázal. Zamířil totiž do ruské organizace ACA, kde bohužel nasbíral 2 porážky a pouze jedno vítězství. Kvůli invaze Ruské federace na Ukrajinu zde však zápasit nechce a přemýšlí co dál.

Logicky se jako první nabízí návrat do OKTAGONU. Promotér Ondřej Novotný v rozhovoru pro portál Kaocko dokonce oznámil, že organizace poslala Martínkovi nabídku. Nejsou však určitě jediní, kteří mají zájem.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Podaří se Karlosi Vémolovi porazit Marpa v boxu? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>

Možnou indicii, která by poukazovala na Martínkův návrat, bylo možné vidět na instagramovém účtu RULL, která dělá pro OKTAGON nové NFT karty. V jednom z příspěvků se totiž Michal Martínek objevil v trenkách s logem OKTAGONU.

Toto však nemusí ještě vůbec nic znamenat a dost pravděpodobně se o budoucnosti Martínka rozhodne v následujících dnech. Pro fanoušky by se však rozhodně jednalo o skvělou zprávu. Těžká váha OKTAGONU totiž v současnosti postrádá nějaké větší jméno.

Sleduj turnaj UFC Vegas 53: Rob Font vs. Marlon Vera ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA!SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v noci ze soboty 30.4. na neděli 1.5.

Zdroj: Instagram RULL | Kaocko

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ