DomůUFCDominick Cruz vzkazuje Cejudovi: ”Henry, jestli chceš být tím nejlepším, musíš mě...

Dominick Cruz vzkazuje Cejudovi: ”Henry, jestli chceš být tím nejlepším, musíš mě porazit.”

Dominick Cruz (22-2) se již brzy může vrátit do oktagonu UFC. Bývalý šampion bantamové váhy byl naposledy v akci v prosinci 2016, kdy ztratil mistrovský pás v utkání s Cody Garbrandtem.

Embed from Getty Images

Nyní se Cruz nechal slyšet, že má v merku jediného soupeře a tím je Henry Cejudo.

“Byl jsem vyzván k zápasu s Cejudem, tak proč bych měl bojovat s někým jiným? Cejudo je držitelem pásu, je to olympijský vítěz a neustále se chvástal, že drží pásy ve dvou vahách. Jestli ale chce být skutečně GOAT, tak musí nejprve porazit mě.”

“Pojďme tedy do toho! Jsem konečně zdravý. Oba jsme po operaci ramene, oba jsme z Arizony, oba jsme dělali wrestling. Znám jeho styl, vím o něm úplně všechno.”

Je tedy takový zápas tutovkou? Ještě ne, protože v poslední době Henry Cejudo intenzivně předjímá, že se chce utkat s Jose Aldem, proti kterému by se chtěl postavit v rámci první obhajoby svého mistrovského pásu.

Ale Cruz dále Cejuda provokuje:

“Přiznejme si to. Zápas se mnou je tím nejlepším zápasem, který může tahle váha nabídnout. Ale ty víš, co tě čeká a proto chceš raději zápasit s Aldem, který prohrál s Moraesem. S tímhle se spokojíš?”

A na kdy plánuje Dominick Cruz svůj návrat do klece?

“V průběhu 6 měsíců. Jsem zdravý. Pokud bude vše v pořádku, v tomto roce budu zápasit tak často, jak jen to půjde.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ