DomůCZ/SK MMATipsport Gamechanger: Fanoušci rozhodli! Pirát a Surdu dostávají další šanci

Tipsport Gamechanger: Fanoušci rozhodli! Pirát a Surdu dostávají další šanci

Organizace OKTAGON MMA na sociálních sítích zveřejnila konečné výsledky hlasování o takzvaného “Lucky losera” pro projekt Tipsport Gamechanger, který probíhá ve velterové váze.

Po turnaji OKTAGON 40, který se konal na začátku března v Ostravě a na kterém proběhlo první kolo turnaje Tipsport Gamechanger, měli fanoušci možnost hlasovat pro dva poražené bojovníky a dát jim tak možnost znovu do turnaje zasáhnout v případě, že se některý z bojovníků, kteří postoupili do dalšího kola zraní.

Nyní organizace hlasování ukončila a výsledky zveřejnila. Díky fanouškům nakonec v turnaji setrvávají “Pirát” Krištofič a Ion Surdu. Oba bojovníci tak stále mají šanci zasáhnout do turnaje, jehož vítěz si odnese 300 tisíc euro.

Na třetím místě se ztrátou zhruba dvou tisíc hlasů skončil polský bojovník Lukasz Siwiec, který na turnaji OKTAGON 40 předvedl skvělý výkon v souboji s Davidem Kozmou, kdy těsně prohrál nejednomyslným rozhodnutím na body. Podle nás je velká škoda, že šanci od fanoušků nedostal.

Čeští bojovníci, kterých se hlasování týkalo skončili hluboko v poli poražených, když Matúš Juráček získal 4868 hlasů a Andrej Kalašnik 3733 hlasů. Méně hlasů dostal už jen Tato Primera, kterému svůj hlas poslalo 2053 fanoušků.

Na závěr dodejme, že celkově fanoušci poslali svým oblíbeným MMA bojovníkům více než 70 tisíc hlasů, což je skutečně obdivuhodné číslo.

Zdroj: Twitter OKTAGON MMA


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ