DomůCZ/SK MMATipsport Gamechanger: Fanoušci rozhodli! Pirát a Surdu dostávají další šanci

Tipsport Gamechanger: Fanoušci rozhodli! Pirát a Surdu dostávají další šanci

Organizace OKTAGON MMA na sociálních sítích zveřejnila konečné výsledky hlasování o takzvaného “Lucky losera” pro projekt Tipsport Gamechanger, který probíhá ve velterové váze.

Po turnaji OKTAGON 40, který se konal na začátku března v Ostravě a na kterém proběhlo první kolo turnaje Tipsport Gamechanger, měli fanoušci možnost hlasovat pro dva poražené bojovníky a dát jim tak možnost znovu do turnaje zasáhnout v případě, že se některý z bojovníků, kteří postoupili do dalšího kola zraní.

Nyní organizace hlasování ukončila a výsledky zveřejnila. Díky fanouškům nakonec v turnaji setrvávají “Pirát” Krištofič a Ion Surdu. Oba bojovníci tak stále mají šanci zasáhnout do turnaje, jehož vítěz si odnese 300 tisíc euro.

Na třetím místě se ztrátou zhruba dvou tisíc hlasů skončil polský bojovník Lukasz Siwiec, který na turnaji OKTAGON 40 předvedl skvělý výkon v souboji s Davidem Kozmou, kdy těsně prohrál nejednomyslným rozhodnutím na body. Podle nás je velká škoda, že šanci od fanoušků nedostal.

Čeští bojovníci, kterých se hlasování týkalo skončili hluboko v poli poražených, když Matúš Juráček získal 4868 hlasů a Andrej Kalašnik 3733 hlasů. Méně hlasů dostal už jen Tato Primera, kterému svůj hlas poslalo 2053 fanoušků.

Na závěr dodejme, že celkově fanoušci poslali svým oblíbeným MMA bojovníkům více než 70 tisíc hlasů, což je skutečně obdivuhodné číslo.

Zdroj: Twitter OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ