DomůCZ/SK MMATipsport Chamechanger: Složení čtvrtfinálových dvojic

Tipsport Chamechanger: Složení čtvrtfinálových dvojic

První kolo milionové pyramidy Tipsport Gamechanger je za námi. Turnaj v Ostravě nabídl skvělou podívanou, ve které nechyběly dramatické okamžiky, předčasná ukončení i nečekaná překvapení.

Do čtvrtfinále, díky výhře v prvním kole, postupují David Kozma, Alex Lohoré, Christian Jungwirth, Louis Glismann, Andreas Michailidis, Marcel Grabinski, Bojan Veličković a Melvin Van Suijdam.

Hned po skončení turnaje OKTAGON 40 v Ostravě proběhlo losování a nasazení bojovníků do dalšího kola. Čtvrtfinále se uskuteční na dvou turnajích: OKTAGON 43, který se uskuteční 20. května v Praze (2 zápasy) a OKTAGON 44, který se bude konat v německém Oberhausenu 17. června (rovněž 2 zápasy).

Čtvrtfinálové zápasy Tipsport Gamechanger

Andreas Michailidis

14 – 6 – 0

Marcel Grabinski

23 – 7 – 0


Melvin Van Suijdam

14 – 5 – 0

Louis Glismann

10 – 2 – 0


Bojan Veličković

22 – 12 – 2

Christian Jungwirth

14 – 6 – 0


Alex Lohoré

23 – 8 – 0

David Kozma

31 – 12 – 0


Kurzy jsou aktuální ke dni zveřejnění článku.

Zdroj: OKTAGON MMA | YouTube OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ