Ne, to není legrace! Donald Trump bude komentovat boxerský zápas Evander Holyfield vs. Vitor Belfort

Bývalý americký prezident Donald Trump bude komentátorem na boxerském galavečeru Triller Fight Club, na kterém se utkají Evander Holyfield vs. Vitor Belfort.

Trump, který je příznivcem bojových sportů, se tohoto galavečera aktivně zúčastní a bude komentovat hlavní zápas Evander Holyfield vs. Vitor Belfort . Takto se k tomu vyjádřil sám Trump v oficiální tiskové zprávě:

“Mám rád skvělé bojovníky a skvělou show. Nemohu se dočkat, až tyto dva bojovníky uvidím v sobotu, kdy se budu moci podělit o své názory přímo u ringu. Tuto mimořádnou událost si nenechte ujít ani vy.”

Vitor Belfort je skutečným veteránem MMA. Nyní je mu 44 let a v kleci bojoval od roku 1996, přičemž naposledy se v oktagonu UFC představil v roce 2018. Tehdy se utkal s Lyoto Machidou a prohrál knokautem. Po odchodu z UFC Belfort podepsal kontrakt s asijskou organizací ONE Championship. Navzdory velkému zájmu se tam nakonec svého debutu nedočkal.

Poté, kdy ze zápasu odstoupil Oscar De La Hoya se “The Phenom” utká s Evanderem Holyfieldem, který se již několik měsíců připravuje na návrat do ringu. Evander, kterému je 58 let, neboxoval od roku 2011. Dříve se hovořilo o tom, že se utká s Kevinem McBridem, ale plány se neuskutečnily. Po dlouhé pauze tak bude mít příležitost ukázat svou formu proti Vitoru Belfortovi, který bude velmi náročným soupeřem.

Zdroj: MMA Mania |Twitter FITE

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní

PŘEČTI SI TAKÉ