DomůUFCFrancis Ngannou o Nateovi Diazovi: Myslím, že je to psychopat, ale miluji...

Francis Ngannou o Nateovi Diazovi: Myslím, že je to psychopat, ale miluji ho

Šampion UFC v těžké váze Francis Ngannou se podělil o svůj názor na další hvězdu UFC Natea Diaze. A nijak přitom nezakrýval své sympatie.

Zdroj: UFC

Šampionovi těžké váhy UFC Francisi Ngannouovi se líbí uvolněný přístup Natea Diaze ke sportu a k zápasům v kleci.

Nate Diaz je kontroverzní bojovník, který i když nevyhrává, přitahuje pozornost fanoušků. Jeho přístup k boji se líbí šampionovi těžké váhy UFC, který v rozhovoru na svém kanálu na YouTube o Diazovi prohlásil:

“Nate Diaz? Člověče, sám nevím, jak ho popsat. Myslím, že je to prostě psychopat, je to blázen. Na všechno kašle. Tuhle část jeho osobnosti miluju. Přišel bojovat, bavit se a nezajímat se o to, jestli prohraje nebo vyhraje. Chce se bavit a nikdo mu nemůže říkat, co má dělat. Dělá si, co chce. Na ničem mu nezáleží.”

Nate Diaz má za sebou dvě porážky v řadě, ale říká, že chce bojovat s nejlepšími zápasníky své váhy, především s těmi z první pětky žebříčku UFC.

V poslední době se stále častěji mluví o zápase mezi Dustinem Poirierem a Natem Diazem. Poirier a Diaz se měli utkat v roce 2018 na turnaji UFC 230, ale kvůli Dustinovu zranění se duel neuskutečnil.

Diaz bojoval naposledy letos v červnu. Tehdy se utkal s Leonem Edwardsem a prohrál s ním na body. Předtím prohrál s Jorgem Masvidalem via TKO.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ