Francis Ngannou o Nateovi Diazovi: Myslím, že je to psychopat, ale miluji ho

Šampion UFC v těžké váze Francis Ngannou se podělil o svůj názor na další hvězdu UFC Natea Diaze. A nijak přitom nezakrýval své sympatie.

Zdroj: UFC

Šampionovi těžké váhy UFC Francisi Ngannouovi se líbí uvolněný přístup Natea Diaze ke sportu a k zápasům v kleci.

Nate Diaz je kontroverzní bojovník, který i když nevyhrává, přitahuje pozornost fanoušků. Jeho přístup k boji se líbí šampionovi těžké váhy UFC, který v rozhovoru na svém kanálu na YouTube o Diazovi prohlásil:

„Nate Diaz? Člověče, sám nevím, jak ho popsat. Myslím, že je to prostě psychopat, je to blázen. Na všechno kašle. Tuhle část jeho osobnosti miluju. Přišel bojovat, bavit se a nezajímat se o to, jestli prohraje nebo vyhraje. Chce se bavit a nikdo mu nemůže říkat, co má dělat. Dělá si, co chce. Na ničem mu nezáleží.“

Nate Diaz má za sebou dvě porážky v řadě, ale říká, že chce bojovat s nejlepšími zápasníky své váhy, především s těmi z první pětky žebříčku UFC.

V poslední době se stále častěji mluví o zápase mezi Dustinem Poirierem a Natem Diazem. Poirier a Diaz se měli utkat v roce 2018 na turnaji UFC 230, ale kvůli Dustinovu zranění se duel neuskutečnil.

Diaz bojoval naposledy letos v červnu. Tehdy se utkal s Leonem Edwardsem a prohrál s ním na body. Předtím prohrál s Jorgem Masvidalem via TKO.

Zdroj: MMA Fighting

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ