DomůUFCUFC požádala o ochranné známky na názvy „Fight Island” a „UFC Fight...

UFC požádala o ochranné známky na názvy „Fight Island” a „UFC Fight Island”

Právník Josh Gerben informoval o tom, že organizace UFC vznesla pořadavek na získání ochranných známek na názvy “Fight Island” a “UFC Fight Island”.

Embed from Getty Images

Zajímavostí je, že do hry má vstoupit až 22 ochranných známek spojených s “Fight Islandem”. Vše má být později využito při promování jednotlivých akcí UFC a také při prodeji oblečení a doplňků.

Podle Dany Whita budou veškeré přípravné práce na “Fight Islandu” dokončeny v prvním květnovém týdnu. To znamená, že nejpozději za měsíc se můžeme dočkat turnajů UFC, které se na ostrově uskuteční.

Je tedy více než pravděpodobné, že turnaj, který UFC ohlásila na 9. května se uskuteční právě tam.

Zdroj: Yahoo Sports | Twitter Josh Gerben

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ