DomůCZ/SK MMANa kartu turnaje OKTAGON 32 v Ostravě přibyla nová jména! Představí se...

Na kartu turnaje OKTAGON 32 v Ostravě přibyla nová jména! Představí se Peňáz, Macek i Kuzník

Už tento víkend nás čeká druhý turnaj organizace OKTAGON MMA v letošním roce. Tentokrát se vrátíme na Slovensko, konkrétně do Šamorína.

Turnaji vévodí kvalitní bitva ve velterové váze Veličkovič vs. Kertész. Již za další dva týdny nás pak čeká dlouho očekávaný turnaj v Ostravě.

Ten se hned několikrát kvůli covidovým opatřením odložil. Tentokrát to však vypadá nadějně a turnaj by se měl uskutečnit. Čeká nás tak velmi speciální turnaj s jedinečnou atmosférou nejtvrdšího města republiky.

Již delší dobu známe hlavní tahák, ve kterém se představí David Kozma v odvetě s Petrem Knížetem. “Růžový panter” s “Monsterem” před lety prohrál a nyní je odhodlaný mu prohru vrátit a uhájit svůj pás šampiona.

Kdo další se na ostravském turnaji představí?

Kromě již zmíněné bitvy Kozma vs. Monster máme z oficiálních zdrojů organizace potvrzené další dva duely. Tím prvním je zápas Mikulášek vs. Bolo, který je doprovázen velkou rivalitou. A tím druhým je bitva dvou těžkých vah Kimball vs. Narmo.

V nedávném videu, které organizace publikovala, byla k vidění i tabule v Reinders gymu, díky které jsme se dozvěděli další zápasy, které se na Ostravu plánují.

Ve svém letošním prvním zápase se představí talentovaný Matěj Peňáz, jehož soupeřem bude Giovanni Melillo. Tento zápasník se zkušenostmi z BELLATORU do zápasu nastupuje s bilancí 14-6 a bude tak pro Matěje další zajímavou zkouškou.

Další oznámený zápas je duel Daniela Škvora s Pavolem Langerem v polotěžké váze. Na turnaji se ukáže i Filip Macek či Matěj Kuzník, kteří však ještě nemají potvrzeného soupeře.

Další novinky se pravděpodobně dozvíme již tento víkend, a to během turnaje OKTAGON Prime 5. Vzhledem k tomu, že OKTAGON 32 v Ostravě se rychle blíží, je docela možné, že organizace už o tomto víkendu oznámí kompletní zápasovou kartu.

Zdroj: Youtube OKTAGON MMA


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
79SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ