DomůOstatníFrancis Ngannou v zápase na holé pěsti? Měli bychom zájem, říká šéf...

Francis Ngannou v zápase na holé pěsti? Měli bychom zájem, říká šéf BKFC

David Feldman, šéf organizace Bare Knuckle Fighting Championship (BKFC), která pořádá souboje na holé pěsti, má zájem o spolupráci se šampionem UFC v těžké váze Francisem Ngannouem.

Šampion UFC v těžké váze v současné době vyjednává s UFC o nových podmínkách. V tuto chvíli není známo, jak jednání probíhají, ale je jisté, že na stole jsou i jiné nabídky. David Feldman jako host pořadu The MMA Hour uvedl, že by měl zájem podepsat s Francisem smlouvu.

“Uvidíme, co se stane. V současné době je to největší jméno na trhu, ale nevím přesně, jak je to s jeho smlouvou. Pokud by však taková možnost existovala, měli bychom zájem. Jde samozřejmě o peníze. Pokud nabídneme správné peníze, budeme ve hře. A upřímně řečeno si myslím, že máme vcelku slušné šance.”

Organizace UFC chtěla, aby Ngannou před svým posledním zápasem podepsal novou smlouvu. Šampion se však rozhodl riskovat a jít do souboje bez nové smlouvy. Po vítězství nad Cirylem Ganem chce Ngannou zasednout k dalšímu jednání s UFC a je odhodlán dosáhnout svého – chce lepší peníze a možnost boxovat mimo UFC.

O nové smlouvě s UFC se v souvislosti s Francisem Ngannouem mluví už dlouho. Sám šampion veřejně vyjádřil nespokojenost s platem, který za své zápasy dostává. Nyní se bude muset podrobit operaci kolena, která ho vyřadí na několik měsíců ze hry. Doufá však, že se během této doby s UFC dohodne.

Zdroj: Podcast The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ