DomůBellatorOrganizace BELLATOR uvalila sankce na ruské bojovníky

Organizace BELLATOR uvalila sankce na ruské bojovníky

Organizace BELLATOR MMA, v souvislosti s ruskou invazí na Ukrajinu, ostatně stejně jako konkurenční UFC, dosud své ruské zápasníky nijak neomezovala. Nyní to však vypadá, že vedení organizace k určitým sankcím přesto přistoupilo.

Ruský bojovník Anatoly Tokov, jeden z nejlepších zápasníků BELLATORU ve střední váze, o tom promluvil v rozhovoru s médii.

“Na podzim nám byl slíben únorový zápas, ale američtí bojovníci z nějakého důvodu odmítli,” řekl Rus.

“Poté jsem mluvil s Fedorem (Emelianenkem) a ukázalo se, že všichni odmítli. Nicméně BELLATOR nám nabídl zápas o pás (s Gegardem Mousasim), a to 24. června. Souhlasili jsme.”

“Nedávno jsme se ale dozvěděli, že organizace zakázala ruským zápasníkům bojovat o tituly, takže 24. června se můj zápas o pás konat nebude. Slíbili mi, že mi zařídí další zápas, ale zatím nevím s kým.”

Není to tak, že by samotný BELLATOR nechtěl. Šéf organizace Scott Coker ani zaměstnanci BELLATORU s tím nemají problém. Lidé, kteří BELLATOR vlastní, však prohlásili, že nebudou dávat mistrovské zápasy Rusům.

Anatoly Tokov vyhrál pod hlavičkou amerického giganta šestkrát v řadě. Gegard Mousasi, který v této divizi drží pás šampiona, už nějakou dobu naznačoval, že se s Rusem utká, ale nakonec 24. června na turnaji BELLATOR 282, v rámci obhajoby mistrovského pásu, zkříží rukavice s neporaženým Johnnym Eblenem, který v této organizaci vyhrál sedm zápasů v řadě.

Jak ale do vyprávění Anatolye Tokova zapadá skutečnost, že se ruský šampion v polotěžké váze Vadim Nemkov již za týden utká s Coreym Andersonem při obhajobě svého titulu?

“Především Vadim stále drží pás a tento zápas oznámili ještě před sankcemi,” řekl Anatoly. “Proto to povolí. Říkali, že to oznámili už dávno a lístky jsou už prodané.”

Šéf BELLATORU Scott Coker před několika dny v médiích podpořil ukrajinského šampiona velterové váhy Yaroslava Amosova. Již dříve také oznámil, že kvůli válce BELLATOR v nejbližší době neuspořádá plánovaný galavečer v Rusku, na kterém měl legendární Fedor Emelianenko vybojovat svůj rozlučkový zápas.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ