Proč ne! – Jake Paul se chce v budoucnosti utkat s “Canelo” Alvarezem

Bratrům Paulovým rozhodně nechybí odvaha. Mladší z nich Jake se nyní nechal slyšet, že nevylučuje, že se jednou utká s jedním z nejlepších boxerů současnosti Saulem Alvarezem.

Zdroj: Mr-unknown-man, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Jake Paul zanechává v boxerském světě stále větší stopu. Nedávno podepsal smlouvu s televizní stanicí Showtime a na konci srpna se utká s bývalým šampionem UFC Tyronem Woodleym. Američan však nechce usnout na vavřínech a hodlá se utkávat se stále lepšími a lepšími bojovníky.

Populární youtuber nedávno poskytl novinářům rozhovor, v němž uvedl, že je připraven zvážit jakoukoli výzvu. Dodal, že by se v budoucnu rád utkal se Saulem “Canelo” Alvarezem, který je v současnosti mistrem světa tří boxerských organizací.

“Mám otevřenou mysl a podle mého názoru je možné všechno. Myslím, že bych se mohl utkat s Alvarezem o mistrovský pás WBC nebo WBO. Nic není nemožné. Jde jen o to, jak vážně tento sport berete. A já ho beru opravdu vážně. Možná více než 99 % profesionálních boxerů.”

“Mnoho lidí se bojí zkoušet nové věci, ale já mezi ně nepatřím. Vím, že mohu dosáhnout všeho, čeho dosáhnout chci. To je rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými lidmi.”

Jake Paul má za sebou tři profesionální zápasy, všechny ukončil předčasně. V polovině dubna bleskově knokautoval Bena Askrena.

Zdroj: TMZ Sports

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní