DomůUFCPaulo Costa zůstává v UFC! Brazilec se dohodl na nové smlouvě a...

Paulo Costa zůstává v UFC! Brazilec se dohodl na nové smlouvě a chce tyto dva soupeře

Paulo Costa nakonec zůstává v UFC, a to přesto, že se chystal největší světovou organizaci MMA opustit. Brazilec se dohodl na nové smlouvě, která zahrnuje čtyři zápasy.

Před časem Paulo Costa veřejně vyjádřil nespokojenost se svou současnou smlouvou, a když organizace oznámila, že se na UFC 284 utká s Robertem Whittakerem, dal jasně najevo, že bez nové smlouvy bojovat nebude.

Krátce poté Costa prohlásil, že z UFC odejde a otestuje svou hodnotu na volném trhu. Nyní však Brazilec prozradil, že se s organizací dohodl na nové smlouvě na čtyři zápasy.

“Smlouvu jsem ještě nepodepsal, ale s UFC jsme se dohodli na výši platu,” řekl Costa v rozhovoru s médii.

“Nebylo to snadné, bylo za tím hodně tvrdé práce a musím vyzdvihnout skvělou práci mé manažerky, kterou tady odvedla.”

Jakmile Costa souhlasil s novou smlouvou, okamžitě zahájil jednání o svém dalším zápase. Podle něj mu UFC nabídla zápas proti Seanu Stricklandovi v květnu nebo proti Khamzatu Chimaevovi v říjnu v Abú Dhabí. A Brazilec říká, že chce bojovat s oběma.

“Chci oba. UFC chce, aby se ten zápas s Chimaevem uskutečnil za každou cenu, ale já chci, aby se uskutečnily oba zápasy. Uvidíme.”

V tuto chvíli není podle Costy ani jeden ze zápasů potvrzen, protože zatím nejsou podepsány smlouvy. Ale až se tak stane, doufá, že se zápas uskuteční co nejdříve, protože od svého posledního vystoupení na UFC 278 v srpnu loňského roku, kdy porazil Luka Rockholda, ještě nebojoval.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ