DomůNezařazenéStará známá píseň aneb další vítězství slovenské šampionky Moniky Chochlíkové

Stará známá píseň aneb další vítězství slovenské šampionky Moniky Chochlíkové

Monika Chohlíková, trojnásobná mistryně světa a nejúspěšnější postojářská zápasnice v našich končinách, se na prvním turnaji nově vzniklé organizace Professional Muaythai League (PML) střetla se švýcarskou šampionkou Aline Seiberth.

Souboj byl hlavním zápasem galavečera PML 1: New Beginning, který se uskutečnil v sobotu v Trenčíně a Monika si z tohoto zápasu odnesla očekávané vítězství na body.

Pozice favoritky pro ni však není úplně příjemná, jelikož na každou soupeřku se musí specificky připravovat a musí počítat se všemi scénáři. Přesto je od ní očekáváno jednoznačné vítězství.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

„Je super, že mě lidé podporují, ale také říkají, že to bude lehké vítězství, ale ono to nikdy není lehké,“ svěřila své pocity v rozhovoru pro slovenský portál Svet MMA.

„Fanoušci jsou skvělí, stejně jako všechno okolo, ale já si ten tlak na sebe nepřipouštím, oslabilo by mě to. Dělám to, protože mě baví ten sport, baví mě vejít do ringu a tam se bít a tak,“ dodala šampionka s úsměvem.

PML – Professional Muaythai League je první československá stand-up organizace, která bude působit ve více městech v Česku a na Slovensku. Na akcích bude zápasit absolutní špička domácí scény K1 a Muaythai doplněná dokonalou produkci a audiovizuální show.

I když svou soupeřku přejela jednoznačným způsobem a k ničemu ji nepustila, nebyla Monika se svým výkonem zcela spokojená.

“Nešlo to úplně podle představ, první dvě kola jsem se tak trochu rozpinkávala. Chtěla jsem ji vzít do klinče, ale nedařilo se mi to. To je trošku mou slabinou, na tom musím zapracovat. Nešlo mi také moc boxování, ale ve třetím kole se to zlomilo a najednou to šlo.“

Švýcarka se prezentovala dobrou obranou a vydržela enormní tlak po celá tři kola, tudíž pro ni může být cenou útěchy, že proti tak skvělé zápasnici, kterou Monika bezesporu je, vydržela až do samého konce.

Zdroj: Svet MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ