DomůUFCJohnny Walker se po vítězství na UFC 279 procházel ulicemi Las Vegas...

Johnny Walker se po vítězství na UFC 279 procházel ulicemi Las Vegas jen v šortkách a rukavicích

Johnny Walker musel ihned po svém vítězném zápase na turnaji UFC 279 opustit halu v Las Vegas. Brazilec byl doslova vyveden z arény, aniž se mohl převléknout.

Johnny Walker dosáhl velmi důležitého vítězství na turnaji UFC 279, když dokázal porazit nepříjemného Iona Cutelabu submisí na konci prvního kola. Brazilec tak přerušil sérii dvou porážek v řadě. Kromě toho obdržel od organizace za svůj výkon bonus.

>>Sledovat celý turnaj OKTAGON 35 zdarma můžete také ZDE.<<

V kleci to bylo skvělé, po odchodu do šaten už to tak slavné nebylo. Jak na Twitteru uvedl zápasníkův trenér John Kavanagh, celý tým včetně Walkera byl ihned po zápase vyveden z arény. Třicetiletému boxerovi nebylo dovoleno se ani převléknout a po ulicích Las Vegas se tak promenádoval jen v rukavicích a šortkách, ve kterých bojoval.

“Přišli lidé z UFC a vyhodili nás z haly. Odmítli nás nechat sledovat zápasy, protože nemáme vstupenky. Vyhnali nás a vyhodili zadními dveřmi. Nemohli jsme si ani obout boty.”

Johnny Walker (MMA 19-7) působí v UFC od roku 2018. Brazilec do klece organizace vlétl jako uragán. Během tří měsíců vyhrál tři zápasy, v nichž strávil v oktagonu méně než tři minuty. Za každé vítězství obdržel od organizace prémii. Později se projevily Walkerovy nedostatky v obraně, když prohrál čtyři z následujících pěti zápasů. Třicetiletý bojovník je v žebříčku polotěžké váhy UFC váze na 13. místě.

Sleduj turnaj OKTAGON 35: Kincl vs. Lohoré ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj organizace OKTAGON MMA!SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu 17.9.

Zdroj: Twitter John Kavanagh

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ