DomůUFCKhabib Nurmagomedov se stal novým lídrem UFC rankingu P4P

Khabib Nurmagomedov se stal novým lídrem UFC rankingu P4P

Minulý víkend se na turnaji UFC 254 vrátil do oktagonu šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov a svého soupeře, Justina Gaethjeho, porazil už ve druhém kole submisí. Po utkání Khabib šokoval celý svět, když ohlásil konec své kariéry.

Embed from Getty Images

V pozápasovém rozhovoru pak také řekl, že by měl být v čele UFC žebříčku P4P, tedy v žebříčku bez rozdílu vah. Nyní se na svých sociálních sítích pochlubil tím, že se jedničkou tohoto rankingu organizace UFC skutečně stal.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

It was work of my life, I never got anything easy, and nothing was given to me because I’m nice guy. Hard work, hope for Allah and patience, this three ingredient helps me to get successful, and of course, control and advises from my Father, who invested in me a lot of time and work. – Это была работа всей моей жизни, я ничего не получил легко, и ничего мне не далось просто так. Упорный труд, Надежда на Аллаха и терпение, вот три качества которые мне помогли прийти к успеху и конечно же постоянный контроль и советы Отца, который вложил в меня очень много времени и труда.

Příspěvek sdílený Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov),

“Toto je mým celoživotním dílem. Nikdy jsem ničeho nedosáhl snadno, ani jsem nic nedostal jen proto, že jsem milý chlap. Tvrdá práce, víra v Alláha a trpělivost – to jsou tři faktory, které mi pomohly k úspěchu. K tomu musíte navíc přidat vedení a rady mého otce, který do mě investoval obrovské množství své práce a svého času.”

Khabib Nurmagomedov je bojovníkem, který ve své profesionální MMA kariéře nikdy neokusil hořkost porážky. Pás šampiona lehké váhy získal na turnaji UFC 223, kde porazil na body Ala Iaquintu (14-6-1). Pak submisemi porazil Conora McGregora (22-4) a Justin Poiriera (26-6). Zápas s Justinem Gaethjem na turnaji UFC 254 byl jeho třináctým utkáním v organizace UFC.

Zdroj: Instagram Khabib Nurmagomedov

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ