DomůUFCKhabib Nurmagomedov se stal novým lídrem UFC rankingu P4P

Khabib Nurmagomedov se stal novým lídrem UFC rankingu P4P

Minulý víkend se na turnaji UFC 254 vrátil do oktagonu šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov a svého soupeře, Justina Gaethjeho, porazil už ve druhém kole submisí. Po utkání Khabib šokoval celý svět, když ohlásil konec své kariéry.

Embed from Getty Images

V pozápasovém rozhovoru pak také řekl, že by měl být v čele UFC žebříčku P4P, tedy v žebříčku bez rozdílu vah. Nyní se na svých sociálních sítích pochlubil tím, že se jedničkou tohoto rankingu organizace UFC skutečně stal.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

It was work of my life, I never got anything easy, and nothing was given to me because I’m nice guy. Hard work, hope for Allah and patience, this three ingredient helps me to get successful, and of course, control and advises from my Father, who invested in me a lot of time and work. – Это была работа всей моей жизни, я ничего не получил легко, и ничего мне не далось просто так. Упорный труд, Надежда на Аллаха и терпение, вот три качества которые мне помогли прийти к успеху и конечно же постоянный контроль и советы Отца, который вложил в меня очень много времени и труда.

Příspěvek sdílený Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov),

“Toto je mým celoživotním dílem. Nikdy jsem ničeho nedosáhl snadno, ani jsem nic nedostal jen proto, že jsem milý chlap. Tvrdá práce, víra v Alláha a trpělivost – to jsou tři faktory, které mi pomohly k úspěchu. K tomu musíte navíc přidat vedení a rady mého otce, který do mě investoval obrovské množství své práce a svého času.”

Khabib Nurmagomedov je bojovníkem, který ve své profesionální MMA kariéře nikdy neokusil hořkost porážky. Pás šampiona lehké váhy získal na turnaji UFC 223, kde porazil na body Ala Iaquintu (14-6-1). Pak submisemi porazil Conora McGregora (22-4) a Justin Poiriera (26-6). Zápas s Justinem Gaethjem na turnaji UFC 254 byl jeho třináctým utkáním v organizace UFC.

Zdroj: Instagram Khabib Nurmagomedov


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
80SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ