DomůUFCLeon Edwards: Covington žádný titulový zápas nedostane!

Leon Edwards: Covington žádný titulový zápas nedostane!

Leon Edwards není nadšený z myšlenky, že by se s ním měl v dalším mistrovském zápase utkat Colby Covington. Něco takového podle něj nedává smysl.

Po galavečeru UFC 286, který se konal 18. března v Londýně, šéf UFC Dana White oznámil, že Leon Edwards se ve svém dalším zápase v oktagonu utká s Colbym Covingtonem. Takový nápad se však vůbec nelíbí šampionovi velterové váhy, který v pořadu The MMA Hour řekl:

“Další titulový zápas nedostane. Podívejte se, jakou cestou jsem musel projít, abych mohl bojovat o pás. Není možné, abyste dostali zápas o pás poté, co vás dvakrát porazil chlap, kterého jsem dvakrát porazil já, pak vyhrajete nad Masvidalem a dáte si rok pauzu. Nedal o sobě ani vědět. Na rok zmizel a pak se najednou objeví na vážení a teď dostane zápas o pás? Nedává to vůbec žádný smysl. Tak uvidíme, jak to všechno dopadne. Titulový zápas si musí zasloužit, tak jako jsem si ho musel zasloužit já.”

Colby Covington je v současné době hodnocen jako druhý nejlepší zápasník UFC ve velterové váze. Naposledy bojoval v březnu 2022 a porazil Jorgeho Masvidala na body. Předtím Colby prohrál v titulovém souboji s Kamaru Usmanem.

Colby Covington sloužil jako potenciální náhradník pro zápas večera na UFC 286, v němž Leon Edwards nastoupil proti Kamaru Usmanovi.

Zdroj: The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ