DomůSázení na MMAUFC Fight Night San Antonio: Bojovníci MMA tipují vítěze souboje Marlon Vera...

UFC Fight Night San Antonio: Bojovníci MMA tipují vítěze souboje Marlon Vera vs. Cory Sandhagen

V hlavním zápase turnaje UFC Fight Night San Antonio, který se uskuteční už tento víkend, dojde k souboji mezi Marlonem Verou a Cory Sandhagenem. Před zápasem je, alespoň dle sázkových kanceláří, favoritem Cory Sandhagen.

Kdo podle zápasníků UFC zvítězí v tomto ostře sledovaném duelu? Bojovníci se mírně přiklánějí k vítězství Sandhagena.

Thiago Moises, lehká váha UFC: “To je dobrý zápas. Já tipuji Marlona Veru. Šance jsou však vyrovnané.”

Cody Stamann, bantamová váha UFC: “Myslím, že Sandhagen je z těchto dvou lepší. Díky tomu, že je vysoký a rychlý, si myslím, že to zvládne a Veru prostě udolá. S “Chitem” ale musíte počítat vždy. Je to těžké, ale myslím, že zvítězí Sandhagen.”

Devin Clark, polotěžká váha UFC: “Musím ukázat na Sandhagena.”

Parker Porter, těžká váha UFC: “Myslím, že Vera, je to bestie a je otevřený jít do přestřelek. Také si myslím, že je tvrdší a bude dávat lepší údery.”

Blake Bilder, pérová váha UFC: “Musím dát přednost Verovi. “Chito” je divoch a má solidní hru na zemi. Nedivil bych se, kdyby ji tady použil.”

Adam Fugitt, velterová váha UFC: “Musím dát přednost Verovi. Líbí se mi jeho styl a jeho údery jsou skvělé a navíc je tak odolný a nebojí se jít do přestřelek.”

Adrian Yanez, bantamová váha UFC: “Já si vyberu Sandhagena. Bude to parádní zápas.”

Don Shainis, pérová váha UFC: “Sandhagen je sniper a je dlouhý. Ale Vera je super odolný. Dávám přednost “Chitovi”.

Joe Solecki, lehká váha UFC: “Vsadím na Sandhagena, protože si myslím, že bude aktivnější na nohou. Ale nejsem si tím tipem stoprocentně jistý.”

Kyle Nelson, pérová váha UFC: “Cory Sandhagen. Když se mu daří, tak se mu daří a myslím si, že je teď správně naštvaný. Vyhraje rozhodnutím, protože Vera je odolný jako nikdo jiný.”


Bojovníci tipující Marlona Veru: Thiago Moises, Parker Porter, Blake Bilder, Adam Fugitt.

Bojovníci tipující Coryho Sandhagena: Cody Stamann, Devin Clark, Adrian Yanez, Don Shainis, Joe Solecki, Kyle Nelson.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ