DomůUFCUFC Vegas 50: Smrtící kombo! Song Yadong zničil Marlona Moraese

UFC Vegas 50: Smrtící kombo! Song Yadong zničil Marlona Moraese

Yadong Song si na turnaji UFC Vegas 50 připsal parádní vítězství nad Marlonem Moraesem. Čínský bojovník bývalého uchazeče o titul UFC v bantamové váze knokautoval už během prvního kola.

Hned v prvních vteřinách zápasu Yadong zaútočil boxerskou kombinací. Číňan se tvrdě trefil pravačkou. Tento úder Moraese zjevně vyvedl z rovnováhy. Song se tlačil dopředu a dával do úderů velkou sílu. Nakonec poslal Moraese k zemi po rychlé kombinaci, zakončené přesným úderem na bradu. Rozhodčí v ringu okamžitě zasáhl a ochránil tak knokautovaného Brazilce před dalšími údery.

Výsledek zápasu: Yadong Song porazil Marlona Moraese KO v 1. kole, 2:06 min.

Pro čínského bojovníka to bylo třetí vítězství v řadě. Brazilec prohrál čtvrtý, po sobě jdoucí, zápas.

Zdroj: UFC | Twitter Neo Vale Tudo | Twitter ImAntoMMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ