DomůPFLDvojnásobná olympijská vítězka Kayla Harrisonová pravděpodobně zůstane v PFL

Dvojnásobná olympijská vítězka Kayla Harrisonová pravděpodobně zůstane v PFL

Přestože se již dlouho mluví o možné dohodě 31leté Kayly Harrison s UFC, tedy nejlepší světovou organizací MMA, bojovnice pravděpodobně zůstane v organizaci Professional Fighters League (PFL), ve které bojovala dosud.

Podle novináře Ariela Helwaniho podepíše dvojnásobná olympijská vítězka novou smlouvu s organizací PFL, se kterou v posledních letech spolupracovala. Smlouva zatím nebyla podepsána, ale podle novináře je dohoda již uzavřena a oficiální oznámení je jen otázkou času.

Kayla Harrison (11-0 MMA) celou dobu prohlašuje, že je nejlepší bojovnicí MMA na světě. Tvrdila, že to bude chtít dokázat v zápasech proti nejlepším soupeřkám. Dlouze se spekulovalo o tom, že přestoupí do UFC nebo do BELLATORU.

Nakonec tedy zůstane v PFL, což se do jisté míry jeví jako nejpohodlnější řešení. Turnaje PFL probíhají turnajovým způsobem, po které následuje vyřazovací část. Celkový vítěz tohoto turnaje získá jeden milion dolarů. Vzhledem k tomu, že dosud Kayla nenašla v PFL přemožitelku a všechny obstojnější soupeřky jsou v konkurenčních organizacích, je vcelku jasné, že jsou to pro ni snadno vydělané peníze.

Dvojnásobná olympijská vítězka v judu si připsala 8 z 11 výher v kariéře ukončením před časem. Američanka bojuje v pérové a lehké váze. V minulosti vyzvala k zápasu mimo jiné Cris Cyborg.

Zdroj: Instagram Ariel Helwani

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ