DomůUFCIvan Buchinger se vyjádřil ke svému zranění a odstoupení ze zápasu o...

Ivan Buchinger se vyjádřil ke svému zranění a odstoupení ze zápasu o titul s Kozmou: Věřím, že ještě přepíšu historii

Hvězdný zápas Buchinger vs. Kozma, ke kterému mělo dojít na turnaji OKTAGON 29 je zrušen. David Kozma má nového soupeře, protože Ivan Buchinger se jedenáct dní před turnajem nepříjemně zranil.

Zdroj: OKTAGON MMA

Měl to být zápas, který se zapíše do historie bojových sportů nejen na domácí, ale i na světové scéně.

Ivan Buchinger měl bojovat o třetí titul organizace OKTAGON MMA. Tentokrát ve veltrové váze. Zápas se však 4. prosince neskuteční a kdo ví, jestli jej ještě někdy budeme mít šanci vidět. Organizace rychle našla pro Davida Kozmu náhradu. Bude jí Bojan Veličkovič, který tento zápas přijal na poslední chvíli.

Ivan poslal svým fanouškům prostřednictvím sociálních sítí vzkaz:

“Někdy stačí vteřina a přepíše všechny plány a přípravy. Šlo o nešťastnou náhodu při tréninku, která skončila ošklivým zraněním. Doufal jsem, že to nebude tak vážné, že to bude trvat jen pár dní a budu moci pokračovat. Těšil jsem se na ten zápas, dal jsem do toho všechno a byl jsem si tak jistý, že to zvládnu. Možná se mi to vymstilo. Nevím.”

“Zítra jdu na operaci a doufám, že se po ní, tak jako vždy, rychle zregeneruji. Čeká mě dlouhá cesta, ale já se nevzdávám. Ondřej Novotný dnes řekl, že se okno zavřelo a možná už se nikdy neotevře. Ano, byl jsem tak blízko, ale věřím, že to okno ještě otevřu a přepíšu historii a pak budu moci s čistým svědomím ukončit kariéru.”

“Děkuji vám všem, kteří mi píšete a povzbuzujete mě. Ozvu se vám po operaci. Vím, že je to jen jedna z překážek, které nám život staví do cesty, ale k čemu jinému tyto překážky jsou, než abychom je překonávali. Vrátím se ještě silnější a slibuji, že vám ještě doručím pěkné zápasy.”

Zdroj: Instagram Ivan Buchinger

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ