DomůCZ/SK MMAAttila Végh vzkazuje Karlosi Vémolovi: Neboj se, máš se na co těšit!

Attila Végh vzkazuje Karlosi Vémolovi: Neboj se, máš se na co těšit!

Karlos Vémola už počítal s tím, že se v prosinci pustí do velké trilogie s Patrikem Kinclem. Jejich další souboj v rychlém sledu vypadal docela pravděpodobně, ale nakonec z toho sešlo.

Problémem měly být finance, protože Kincl a vedení organizace v této otázce nenašli společnou řeč. Organizace nakonec rozhodla, že Kincl se v titulovém souboji utká s Vlastem Čepem.

Po této zprávě Karlos řekl, že tedy klidně půjde do odvety s Attilou Véghem, a to na posledním turnaji letošního roku, který se koná v prosinci. Vzhledem k tomu, že do zmiňovaného turnaje zbývají dva měsíce, bylo velice nepravděpodobné, že by se tento souboj uskutečnil. To nyní potvrdil i Attila.

“Karlito můj, ano, říkal jsem ti, že jsem na tebe v prosinci připravený, protože jsem byl v lednu informován, že v prosinci budu mít zápas. Jenže ty jsi spekuloval, že chceš mít 53 zápasů… Takže mi organizátoři řekli, že náš duel v prosinci nebude. A já tě nechci podcenit, takže se na tebe musím pořádně připravit. Být hodně hladový a vůbec. Vlastně pořád čekám na přesné datum, abych se mohl začít stoprocentně připravovat a soustředit se na tebe. Proto potřebuji přesné datum.”

“A druhá věc, teď ti vypadl soupeř, myslel sis, že půjdeš s Patrikem, takže najednou by byl Attilka dobrý… Ale není to tak, že: Pojď, klobáso, já si tě dám. Soupeř odpadl, bude Attilka, a já půjdu dva měsíce dřít. Počkám si na datum. Potřebuju aspoň 4-5 měsíců na přípravu a pak se uvidíme. Attilka pak bude v plné síle, nebude mít velké bříško. Neboj se, máš se na co těšit,” řekl Végh.

Zdroj: CNN Prima News

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ