DomůCZ/SK MMA"Pirát" Krištofič je přesvědčený o tom, že Karlos Vémola do zápasu nastoupí

“Pirát” Krištofič je přesvědčený o tom, že Karlos Vémola do zápasu nastoupí

I když se nad plánovaným soubojem Samuela Krištofiče s “Terminátorem” vznáší několik otazníků, “Pirát” je přesvědčený o tom, že Karlos Vémola do jejich vzájemného duelu nastoupí a zápas se tak uskuteční.

Zdroj: OKTAGON MMA

“Hodně lidí mi psalo, jestli bych vzal Ragozina nebo Kincla. Od pořadatelů nevím nic o tom, že by některý z nich mohl nastoupit místo Vémoly, kdyby splnil ty hrozby, kterým moc nevěřím, protože nejsou založeny na žádné objektivitě a ani rozumných argumentech. Věřím, že ho tam Ondra nakonec prostě dotlačí a 30. prosince bude stát naproti mně v tom modrém rohu. Podle mého názoru by s tím neměl být problém. Nemyslím si, že by Vémola do zápasu nenastoupil.”

“Jsem si na 99 % jistý, že Vémola nastoupí. Věřím, že je to všechno jen pomyslný tlak, který na mě chce vyvíjet. Ale vím, o čem to je, takže se plně soustředím na přípravu.”

Pirát také reagoval na Vémolův návrh, podle kterého by vítěz zápasu získal vše (myšleno finanční odměnu).

“Vím, že tam bylo nějaké ultimátum, že mu dám výplatu, respektive že vítěz bere výplatu obou. Abych byl upřímný, pozastavil jsem se nad tím, že bych to mohl vzít. Ale pak jsem si řekl, že na sebe nebudu vyvíjet tlak. Šel jsem do profi zápasu 18krát a vždy jsem si byl stoprocentně jistý, že vyhraju. Ale zároveň vím, že jsem třikrát selhal. Teď už vím, že i když se člověk cítí dobře a sebevědomě, ne vždy se mu daří.”

Kdo se stane šampionem OKTAGONU v bantamové váze – Macek nebo Magard? >>>
Stane se Martin Buday dalším Slovákem v UFC? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo bude vládnout polotěžké váze UFC? Blachowicz nebo Teixeira? >>>

“Takže na sebe nebudu zbytečně tlačit. A navíc se takové rozhodnutí už netýká jen mě. Mám také malou holčičku a přítelkyni a když se náhodou něco stane a nevyhraješ zápas, co jim řekneš? V první řadě musím být zodpovědný vůči svým blízkým. A také nedovolím, aby se mi takhle dostal do hlavy. Protože mu jde jen o to, aby mě rozptýlil.”

“Také to neudělám z toho důvodu, že si to dává jako ultimátum. Připadá mi to od něj naprosto tupé, protože sám přišel o pás. Měl by být potichu a může být rád, že dostane doma šanci získat svůj pás zpět. Tento jeho nátlak je o to nepochopitelnější, když všude říká, jak rychle se mnou bude vyřízený.”

Zdroj: Instagram Samuel Krištofič


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
79SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ