DomůVideaJorge Masvidal podepsal před UFC 272 novou smlouvu, která z něj dělá...

Jorge Masvidal podepsal před UFC 272 novou smlouvu, která z něj dělá jednoho ze tří nejlépe placených zápasníků UFC

Jorge Masvidal se na UFC 272 utká se svým bývalým kamarádem a tréninkovým partnerem Colbym Covingtonem.

Masvidal a Covington kdysi bývali velkými přáteli, ale nyní se navzájem nenávidí a díky tomu bude tento duel tolik sledovaným. Jde o jeden z mála netitulových soubojů, ve kterých nebojuje Conor McGregor, který má potenciál vygenerovat obrovské příjmy. Také díky tomu se bude distribuovat pomocí PPV.

Ještě před samotným zápasem “Gamebred” podepsal s organizací novou smlouvu, díky které se stane jedním z nejlépe placených bojovníků v UFC.

“Děkuji Hunteru Campbellovi a @danawhiteovi a mému týmu @malkikawa @Abraham_kawa a @FirstRoundMgmt za to, že moje děti už nikdy nebudou hladovět,” napsal Masvidal na sociálních sítích.

Poté, co Masvidal na sociálních sítích zveřejnil příspěvek, z něhož vyplývá, že podepisuje novou smlouvu, se k němu vyjádřil jeho manažer, aby poskytl další podrobnosti, týkající se jeho platu.

“Nová zápasová smlouva, díky které je Jorge mezi třemi nejlépe placenými bojovníky v UFC. Dobrá práce týme! Děkuji @ufc a Hunteru Campbellovi konkrétně za to, že s námi na této smlouvě pracoval,” dodal Malki Kawa.

Na základě Masvidalova a Kawova tweetu “Gamebred” bezpochyby dostal smlouvu, se kterou jsou spokojeni. Více než Masvidal tak nyní vydělávají pouze dva bojovníci – Israel Adesanya a Conor McGregor.

Zdroj: Twitter Jorge Masvidal | Twitter Malki Kawa

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ