DomůVideaJorge Masvidal podepsal před UFC 272 novou smlouvu, která z něj dělá...

Jorge Masvidal podepsal před UFC 272 novou smlouvu, která z něj dělá jednoho ze tří nejlépe placených zápasníků UFC

Jorge Masvidal se na UFC 272 utká se svým bývalým kamarádem a tréninkovým partnerem Colbym Covingtonem.

Masvidal a Covington kdysi bývali velkými přáteli, ale nyní se navzájem nenávidí a díky tomu bude tento duel tolik sledovaným. Jde o jeden z mála netitulových soubojů, ve kterých nebojuje Conor McGregor, který má potenciál vygenerovat obrovské příjmy. Také díky tomu se bude distribuovat pomocí PPV.

Ještě před samotným zápasem “Gamebred” podepsal s organizací novou smlouvu, díky které se stane jedním z nejlépe placených bojovníků v UFC.

“Děkuji Hunteru Campbellovi a @danawhiteovi a mému týmu @malkikawa @Abraham_kawa a @FirstRoundMgmt za to, že moje děti už nikdy nebudou hladovět,” napsal Masvidal na sociálních sítích.

Poté, co Masvidal na sociálních sítích zveřejnil příspěvek, z něhož vyplývá, že podepisuje novou smlouvu, se k němu vyjádřil jeho manažer, aby poskytl další podrobnosti, týkající se jeho platu.

“Nová zápasová smlouva, díky které je Jorge mezi třemi nejlépe placenými bojovníky v UFC. Dobrá práce týme! Děkuji @ufc a Hunteru Campbellovi konkrétně za to, že s námi na této smlouvě pracoval,” dodal Malki Kawa.

Na základě Masvidalova a Kawova tweetu “Gamebred” bezpochyby dostal smlouvu, se kterou jsou spokojeni. Více než Masvidal tak nyní vydělávají pouze dva bojovníci – Israel Adesanya a Conor McGregor.

Zdroj: Twitter Jorge Masvidal | Twitter Malki Kawa


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
80SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ