DomůCZ/SK MMAMichal Martínek, bývalý šampion OKTAGONU, podepsal kontrakt s polskou organizací KSW

Michal Martínek, bývalý šampion OKTAGONU, podepsal kontrakt s polskou organizací KSW

Michal Martínek, jeden z předních MMA bojovníků královské váhové kategorie ve střední Evropě, podepsal smlouvu s nejlepší polskou organizací. Angažmá českého zápasníka KSW oficiálně oznámila na svých sociálních sítích.

Michal Martínek (MMA 9-3) byl před příchodem do KSW spojen s ruským gigantem ACA, pod kterým zaznamenal jednu výhru a dvě prohry. Předtím bojoval v organizaci OKTAGON MMA, kde získal mistrovský titul, který později obhájil proti zkušenému Viktoru Peštovi. V roce 2019 měl navíc šanci získat smlouvu s UFC v rámci programu Dana White Contender Series, tehdy však prohrál s Rodrigem Nascimentem. “Blackbeard” si během své dosavadní kariéry připsal devět vítězství, z toho šest via KO/TKO.

Martínek nechtěl , kvůli situaci na Ukrajině, nadále působit v ruské organizaci ACA a tak se již delší dobu spekulovalo o tom, kam povedou jeho další kroky. V úvahu přicházel jeho návrat do OKTAGONU a měl také nabídku od RFA, která mu dokonce nabídla lepší podmínky než KSW. Nakonec se ale rozhodl pro zahraniční cestu a přijal nabídku polské organizace.

„Rozhodlo to, že se mi zalíbilo zápasit venku, mimo tu pomyslnou komfortní zónu. A to nemyslím nijak špatně, ale chci prostě nové výzvy. Jsem hrdej, že jsem byl šampionem OKTAGONU. Ale jako sportovce mě prostě zajímá cestování, poznávání nových lidí a chtěl bych po sobě něco zanechat i venku,“ řekl Martínek v rozhovoru pro iSport.

Michal Martínek se v novém působišti pravděpodobně představí už 18. června na turnaji KSW 71 v polské Toruni, kde se utká s dalším nováčkem v KSW Filipem Stawowym (9-2), který doposud zápasil převážně v organizaci Babilon MMA. Polský bojovník má na svém kontě devět vítězství a z toho hned osm zaznamenal před limitem. 

Zdroj: Instagram KSW MMA | iSport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ