Měl by začít přemýšlet o odchodu na odpočinek – Dana White o Tyronu Woodleym

Výkon, který Tyron Woodley předvedl na turnaji UFC Vegas 11, nenechal chladným Danu Whita. Prezident UFC navrhuje bývalému šampionovi, aby zvážil svůj odchod do sportovního důchodu.

Embed from Getty Images

“The Chosen One” prohrál potřetí za sebou. V každém z těchto zápasů předvedl slabý výkon, přičemž nevyhrál ani jedno kolo. Na tiskové konferenci po posledním turnaji UFC se pak Dana White vyjádřil k budoucnosti Tyrona Woodleyho:

“Myslím, že by měl začít přemýšlet o odchodu na odpočinek. Měl skvělou kariéru, vydělal spoustu peněz. Ale všichni stárneme. Stává se to i těm nejlepším. Woodley měl opravdu parádní kariéru. Byl šampionem. Ale možná už je čas odejít.”

Woodley (19-6-1 MMA, 9-5-1 UFC) je bývalým šampionem weltrové váhy UFC. Svůj titul získal v roce 2016, když knokautoval Robbieho Lawlera. Během své kariéry porazil takové zápasníky jako jsou Kelvin Gastelum, Darren Till, Demian Maia nebo Stephen Thompson. O pás šampiona jej pak připravil Kamaru Usman v roce 2019. Následně prohrál ještě s Gilbertem Burnsem a naposledy dnes v noci s Colby Covingtonem.

Zdroj: UFC | MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj MMA Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA