DomůUFCUkrajinský zápasník UFC Denys Bondar přišel po bombardování Charkova o domov a...

Ukrajinský zápasník UFC Denys Bondar přišel po bombardování Charkova o domov a tělocvičnu

Ruská vojenská invaze si vybírá daň na obyvatelích Ukrajiny. Mezi ně patří i zápasník UFC Denys Bondar, který na Ukrajině přišel o domov i tělocvičnu. Bojovník a jeho rodina naštěstí vyvázli živí.

Bojovník UFC v muší váze žije v Charkově na Ukrajině. To se však vzhledem k nedávným událostem může brzy změnit. Jeho domovské město padlo za oběť pokračujícímu ruskému bombardování pouhý týden po invazi. Bomby zničily jak Bondarův dům, tak jeho tělocvičnu v Charkov Top Teamu.

Denys Bondar a jeho rodina naštěstí vyvázli živí. Bez domova a tělocvičny, kam by se mohl vrátit, to bude mít devětadvacetiletý Bondar rozhodně těžké.

‘Psycho’ debutoval v UFC teprve před měsícem na akci UFC Vegas 47. Bohužel utrpěl na začátku zápasu ošklivé zranění ruky.

Souboj byl přerušen v čase 1:22, během prvního kola a jeho soupeř Malcolm Gordon zvítězil na TKO. Tato prohra přerušila působivou sérii 8 vítězných zápasů, která se datuje až do roku 2018.

Zdroj: MiddleEasy | Twitter UFC Arabia

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ