DomůCZ/SK MMA"Terminátor" Vémola reaguje na Kinclovu výzvu: Prohrál a má tu drzost mě...

“Terminátor” Vémola reaguje na Kinclovu výzvu: Prohrál a má tu drzost mě vyzývat, místo toho, aby někam zalezl?

Patrik Kincl se rozhodl vyzvat Karlose Vémolu k odvetě. Každý, kdo “Terminátora” zná, asi tušil, že jeho reakce na sebe nenechá dlouho čekat.

Zdroj: OKTAGON MMA

O odvetě mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou se mluví už několik let. Poté, kdy Patrik odešel do KSW, humbuk ohledně jeho zápasu s “Terminátorem” utichl. Patrik v KSW dvakrát vyhrál a dostal titulovou šanci. V ní se utkal s Roberto Soldićem, na kterého nestačil, když s ním prohrál ve třetím kole TKO.

Jeho výkon neušel Karlosově pozornosti. “Terminátor” Patrika Kincla kritizoval a vyzdvihl především jeden postřeh – Kincl podle něj nemá srdce bojovníka. Za tato slova se do něj opřel sám Soldič a Kincla toto vyjádření namíchlo dokonce tak, že vyzval Karlose Vémolu k zápasu.

Karlos na tuto výzvu nyní reaguje a nebere si žádné servítky:

„Vyjádření ke Kinclovým kecům, které vede celý týden. To hovado prohrálo a má tu drzost mě vyzývat, místo toho, aby někam zalezl a začal trénovat. On jako zápasník a warrior by měl vědět, že mě lidé po prohře nezajímají. Mě zajímají jenom vítězové. Takoví, které má smysl porážet,“ vyslal Vémola jasný vzkaz.

„Kincl měl nějaké hloupé kecy, že vyzývám malé kluky a sedmdesát sedmičky atd. Aby bylo jasné, já jsem nikoho z nich nevyzval, to oni všichni vyzvali mě. Jediný, koho jsem vyzval já, byli Attila Végh a Martin Buday, což je šampion těžké váhy. Takže ty Kinclovy kecy, že vyzývám malé kluky, jsou naprosto scestné. Ten člověk mě vůbec nezajímá. Lidi, s kterými bych měl zápasit, si moji pozornost musí zasloužit. Stejně, jako si ji zasloužil Attila Végh. Kincl si tu pozornost určitě nezaslouží tím, že prohraje v sedmdesát sedmičce a teď se chce cpát za mnou do osmdesát čtyřky,“ dodal.

Zdroj: Instagram Karlos Vémola


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
80SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ