DomůCZ/SK MMA"Terminátor" Vémola reaguje na Kinclovu výzvu: Prohrál a má tu drzost mě...

“Terminátor” Vémola reaguje na Kinclovu výzvu: Prohrál a má tu drzost mě vyzývat, místo toho, aby někam zalezl?

Patrik Kincl se rozhodl vyzvat Karlose Vémolu k odvetě. Každý, kdo “Terminátora” zná, asi tušil, že jeho reakce na sebe nenechá dlouho čekat.

Zdroj: OKTAGON MMA

O odvetě mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou se mluví už několik let. Poté, kdy Patrik odešel do KSW, humbuk ohledně jeho zápasu s “Terminátorem” utichl. Patrik v KSW dvakrát vyhrál a dostal titulovou šanci. V ní se utkal s Roberto Soldićem, na kterého nestačil, když s ním prohrál ve třetím kole TKO.

Jeho výkon neušel Karlosově pozornosti. “Terminátor” Patrika Kincla kritizoval a vyzdvihl především jeden postřeh – Kincl podle něj nemá srdce bojovníka. Za tato slova se do něj opřel sám Soldič a Kincla toto vyjádření namíchlo dokonce tak, že vyzval Karlose Vémolu k zápasu.

Karlos na tuto výzvu nyní reaguje a nebere si žádné servítky:

„Vyjádření ke Kinclovým kecům, které vede celý týden. To hovado prohrálo a má tu drzost mě vyzývat, místo toho, aby někam zalezl a začal trénovat. On jako zápasník a warrior by měl vědět, že mě lidé po prohře nezajímají. Mě zajímají jenom vítězové. Takoví, které má smysl porážet,“ vyslal Vémola jasný vzkaz.

„Kincl měl nějaké hloupé kecy, že vyzývám malé kluky a sedmdesát sedmičky atd. Aby bylo jasné, já jsem nikoho z nich nevyzval, to oni všichni vyzvali mě. Jediný, koho jsem vyzval já, byli Attila Végh a Martin Buday, což je šampion těžké váhy. Takže ty Kinclovy kecy, že vyzývám malé kluky, jsou naprosto scestné. Ten člověk mě vůbec nezajímá. Lidi, s kterými bych měl zápasit, si moji pozornost musí zasloužit. Stejně, jako si ji zasloužil Attila Végh. Kincl si tu pozornost určitě nezaslouží tím, že prohraje v sedmdesát sedmičce a teď se chce cpát za mnou do osmdesát čtyřky,“ dodal.

Zdroj: Instagram Karlos Vémola

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ