DomůCZ/SK MMANová organizace RFA oslovuje velké množství MMA zápasníků s nabídkou, která se...

Nová organizace RFA oslovuje velké množství MMA zápasníků s nabídkou, která se neodmítá

Je to už nějaká doba, kdy na domácí scénu přišla nová organizace Real Fight Arena (RFA), která chce být více než důstojnou konkurencí OKTAGONU.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Svůj projekt odstartovala tiskovou konferencí, kde představila první jména zápasníků, kteří budou bojovat pod jejich značkou. Mezi ně patří například Tomáš Deák, Leo Brichta, Sebastián Fapšo či Jozef Wittner.

V posledních dnech jsme se dozvěděli, že Real Fight Arena oslovuje velkou část zápasníků domácí scény. Nabídku od této organizace potvrdil i Miloš “Meloun” Petrášek.

„Jako mnozí zápasníci na domácí scéně jsem i já dostal nabídku zápasit pro nově vznikající organizaci. Avšak odejít z OKTAGONU by mě upřímně mrzelo. Líbí se mi, kam se to za ty roky posunulo a kam to směřuje. Rozhodli jsme se tedy pro OKTAGON,“ oznámil na svém instagramovém účtu.

“Meloun” není však rozhodně jediný, kdo nabídku dostal. Přestup do RFA zvažuje například i Václav “Baba Jaga” Mikulášek.

Tyto nabídky obsahují pro zápasníky velmi zajímavé finanční možnosti. „Byla to nabídka, která se doslova neodmítá,“ potvrdil Petrášek. I Leo Brichta oznámil, že dostal velmi příjemnou nabídku. RFA se tedy nejspíše snaží přetáhnout bojovníky pomocí lepších finančních podmínek. Bude velmi zajímavé sledovat, jak tato věc zahýbe s platovou politikou tuzemských MMA organizací a jak celá situace dopadne.

Zdroj: Instagram Miloš Petrášek

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ