Nová organizace RFA oslovuje velké množství MMA zápasníků s nabídkou, která se neodmítá

Je to už nějaká doba, kdy na domácí scénu přišla nová organizace Real Fight Arena (RFA), která chce být více než důstojnou konkurencí OKTAGONU.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Svůj projekt odstartovala tiskovou konferencí, kde představila první jména zápasníků, kteří budou bojovat pod jejich značkou. Mezi ně patří například Tomáš Deák, Leo Brichta, Sebastián Fapšo či Jozef Wittner.

V posledních dnech jsme se dozvěděli, že Real Fight Arena oslovuje velkou část zápasníků domácí scény. Nabídku od této organizace potvrdil i Miloš „Meloun“ Petrášek.

„Jako mnozí zápasníci na domácí scéně jsem i já dostal nabídku zápasit pro nově vznikající organizaci. Avšak odejít z OKTAGONU by mě upřímně mrzelo. Líbí se mi, kam se to za ty roky posunulo a kam to směřuje. Rozhodli jsme se tedy pro OKTAGON,“ oznámil na svém instagramovém účtu.

„Meloun“ není však rozhodně jediný, kdo nabídku dostal. Přestup do RFA zvažuje například i Václav „Baba Jaga“ Mikulášek.

Tyto nabídky obsahují pro zápasníky velmi zajímavé finanční možnosti. „Byla to nabídka, která se doslova neodmítá,“ potvrdil Petrášek. I Leo Brichta oznámil, že dostal velmi příjemnou nabídku. RFA se tedy nejspíše snaží přetáhnout bojovníky pomocí lepších finančních podmínek. Bude velmi zajímavé sledovat, jak tato věc zahýbe s platovou politikou tuzemských MMA organizací a jak celá situace dopadne.

Zdroj: Instagram Miloš Petrášek

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAOktagon MMARFA

PŘEČTI SI TAKÉ