Neděle, 5 února, 2023
DomůCZ/SK MMAPatrik Kincl se naštval a chce odvetu s Karlosem Vémolou

Patrik Kincl se naštval a chce odvetu s Karlosem Vémolou

Patrik Kincl má po prohraném zápase o titul v KSW jasný cíl! Chce odvetu s Karlosem Vémolou. Říká, že ho Karlos naštval, chce jít na kávu s Ondřejem Novotným a tam to s ním probrat.

Zdroj: XFN

Patrik Kincl prohrál s nebezpečným Robertem Soldićem souboj o titul ve velterové váze organizace KSW. Karlos Vémola na zápas reagoval slovy, že Kinclovi v zápase chybělo srdce. Přirovnal to k jejich vzájemnému zápasu, kdy ho Kincl měl na lopatě, ale nedotáhl zápas do vítězného konce.

Ve svém podcastu Fight and Talk Kincl na Vémolova slova reagoval a vyzval Karlose k odvetě.

„Naštvalo mě to. Tohle mě zasáhlo. Hlavou se mi honila spousta myšlenek. Trefil mě, nezabalil jsem to hned, snažil jsem se z toho vyhrabat. OK, ale nezabalil jsem to po jedné ráně. I když jsem toho měl dost, nastoupil jsem do dalšího kola. Ani jsem neuvažoval o tom, že bych to mezi jednotlivými koly zabalil. Byl jsem tam dokonce v ostré gilotině a nenapadlo mě, že bych ji odklepal,“ vrátil se Patrik Kincl k zápasu se Soldićem.

Kincl dále zdůraznil, že Vémola si rád vybírá k zápasům menší bojovníky, nejlépe z nižších váhových kategorií.

„Kde on ukázal srdce s Attilou? Já jsem neprohrál v prvním kole. Nechal jsem tam, co jsem měl. Naštvalo mě to. Všiml jsem si, že Karel dává přednost menším zápasníkům, což se týká i titulového zápasu s Lohorém, který je také velterová váha.“

Patrik Kincl je po skončení smlouvy v KSW volným agentem. Na dovolené si utřídil myšlenky, zrelaxoval psychiku a stanovil si jasný cíl – chce odvetu s „Terminátorem“.

„Chci Ondru (Novotného – pozn. red.) pozvat na kafe. Rád bych to s ním probral. I když jsem se toho zápasu už vzdal. Ale když vidím, kam se ubírá Vémolova kariéra… Je to takový marketingový tahák, protože má obrovské jméno i díky svým nesmyslným prohlášením a dalším věcem.“

„Rád bych mu znovu ukázal své srdce. Dva roky tady mluví o tom, že jsem ho v našem zápase nenahulil. Pak říká, že jsem ho nahulil, ale nedokončil ho. Musí si vybrat,“ připomíná Vémolovy výroky Patrik Kincl.

„Bojuje o nějakou odvetu s Attilou. My jsme měli mít odvetu, splnil jsem jeho podmínky, když jsem měl mít nějaké zápasy. Jeden jsem vyhrál, pak jsme měli mít zápas o odvetu s Pínem. Když někdo takhle pořád vykřikuje něco o odvetě, měl by si nejdřív zamést před vlastním prahem a nejdřív by měla být úplně jiná odveta. Co Karle?,“ poslal Kincl Vémolovi jasný vzkaz. „Myslím, že tohle by dávalo smysl. Já jsem ready v „84“,“ dodal.


Sleduj turnaj OKTAGON 39: Mnichov - ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj organizace OKTAGON MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 11.2.


Zdroj: Podcast Fight and Talk | MMA Fanatik

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
80SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ