DomůCZ/SK MMAPatrik Kincl se naštval a chce odvetu s Karlosem Vémolou

Patrik Kincl se naštval a chce odvetu s Karlosem Vémolou

Patrik Kincl má po prohraném zápase o titul v KSW jasný cíl! Chce odvetu s Karlosem Vémolou. Říká, že ho Karlos naštval, chce jít na kávu s Ondřejem Novotným a tam to s ním probrat.

Zdroj: XFN

Patrik Kincl prohrál s nebezpečným Robertem Soldićem souboj o titul ve velterové váze organizace KSW. Karlos Vémola na zápas reagoval slovy, že Kinclovi v zápase chybělo srdce. Přirovnal to k jejich vzájemnému zápasu, kdy ho Kincl měl na lopatě, ale nedotáhl zápas do vítězného konce.

Ve svém podcastu Fight and Talk Kincl na Vémolova slova reagoval a vyzval Karlose k odvetě.

“Naštvalo mě to. Tohle mě zasáhlo. Hlavou se mi honila spousta myšlenek. Trefil mě, nezabalil jsem to hned, snažil jsem se z toho vyhrabat. OK, ale nezabalil jsem to po jedné ráně. I když jsem toho měl dost, nastoupil jsem do dalšího kola. Ani jsem neuvažoval o tom, že bych to mezi jednotlivými koly zabalil. Byl jsem tam dokonce v ostré gilotině a nenapadlo mě, že bych ji odklepal,” vrátil se Patrik Kincl k zápasu se Soldićem.

Kincl dále zdůraznil, že Vémola si rád vybírá k zápasům menší bojovníky, nejlépe z nižších váhových kategorií.

“Kde on ukázal srdce s Attilou? Já jsem neprohrál v prvním kole. Nechal jsem tam, co jsem měl. Naštvalo mě to. Všiml jsem si, že Karel dává přednost menším zápasníkům, což se týká i titulového zápasu s Lohorém, který je také velterová váha.”

Patrik Kincl je po skončení smlouvy v KSW volným agentem. Na dovolené si utřídil myšlenky, zrelaxoval psychiku a stanovil si jasný cíl – chce odvetu s “Terminátorem”.

“Chci Ondru (Novotného – pozn. red.) pozvat na kafe. Rád bych to s ním probral. I když jsem se toho zápasu už vzdal. Ale když vidím, kam se ubírá Vémolova kariéra… Je to takový marketingový tahák, protože má obrovské jméno i díky svým nesmyslným prohlášením a dalším věcem.”

“Rád bych mu znovu ukázal své srdce. Dva roky tady mluví o tom, že jsem ho v našem zápase nenahulil. Pak říká, že jsem ho nahulil, ale nedokončil ho. Musí si vybrat,” připomíná Vémolovy výroky Patrik Kincl.

“Bojuje o nějakou odvetu s Attilou. My jsme měli mít odvetu, splnil jsem jeho podmínky, když jsem měl mít nějaké zápasy. Jeden jsem vyhrál, pak jsme měli mít zápas o odvetu s Pínem. Když někdo takhle pořád vykřikuje něco o odvetě, měl by si nejdřív zamést před vlastním prahem a nejdřív by měla být úplně jiná odveta. Co Karle?,” poslal Kincl Vémolovi jasný vzkaz. “Myslím, že tohle by dávalo smysl. Já jsem ready v “84”,” dodal.

Zdroj: Podcast Fight and Talk | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ