DomůUFCConor McGregor vynadal Poirierovi a poslal mu jasný vzkaz: Zápas ruším!

Conor McGregor vynadal Poirierovi a poslal mu jasný vzkaz: Zápas ruším!

Souboj mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem opět jede na plné obrátky. Alespoň na sociálních sítích. Poirier obvinil McGregora, že nedodržel slib a nepodpořil jeho charitu. Irský bouřlivák na to reagoval tak, že Poirierovi vynadal a zrušil jejich plánovaný zápas.

Zdroj: Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Vše začalo tak, že Poirier obvinil McGregora, že neposlal jeho nadaci “The Good Fight Foundation” slíbený finanční dar. Irský zápasník si to nenechal jen tak líbit a vysvětlil Poirierovi, že dodnes nedostal informaci o tom, na co by jeho peníze nadace použila a proto je tedy neposlal. Zdálo by se, že věc je vyřešena. Ale chyba lávky.

Jestli vám chyběl starý Conor McGregor, tak jste se nejspíš dočkali. Komunikace s Poirierem jej asi natolik rozčílila, že Dustinovi jasně napsal, co si o něm myslí a navíc zrušil jejich plánovaný zápas s tím, že se v červenci utká s někým jiným.

“Jsi jen hloupý sedlák bez mozku. 500 tisíc dolarů a žádný plán? Jasně, vzpamatuj se hlupáku. Asi to s penězi moc neumíš. A jen tak mimochodem – zápas je zrušený. Mám v plánu bojovat 10. července s někým jiným…”

“Můj tým se stará, aby každý dar splňoval stanovené podmínky. Moje velkorysost je známá. Zaplatíš svým mozkem za tuto snahu očernit mé dobré jméno. Jen kolem sebe kopeš, ty pomlouvačná d*vko. Jsi v pr*eli.”

Oba bojovníci se spolu dosud utkali dvakrát. Naposledy to bylo v lednu tohoto roku, na turnaji UFC 257. V tomto zápase zvítězil Poirier, který McGregora knokautoval už ve druhém kole. Jejich vzájemná bilance je tak 1-1. Hned po tomto zápase McGregor řekl, že se vrátí ke svému starému stylu a jak je vidět, myslel to zcela vážně. Pravděpodobně se ještě máme na co těšit.

Zdroj: Twitter Conor McGregor | Twitter Dustin Poirier


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ